НОВИНИ від 24.04.2015


Компанії з найкращею репутацією у світі 2015

BMW очолила рейтинг компаній з найкращою репутацією у світі (2015 Global RepTrak®), який щорічно складається Reputation Institute. Друге місце в списку посів інтернет-гігант Google, а замикає трійку лідерів ще один автоконцерн — Daimler.

Компанії з найкращею репутацією у світі 2015 (Global RepTrak®) У топ-10 рейтингу також потрапили Rolex, LEGO Group, Walt Disney Company, Canon, Apple, Sony та Intel.

Дослідження традиційно проводиться в 15-ти найбільших країнах світу — Австралія, Бразилія, Канада, Китай, Франція, Німеччина, Індія, Італія, Японія, Мексика, Росія, Південна Корея, Іспанія, Великобританія і США.

Місце в рейтингу визначається "пульсом" компанії або емоційним зв'язком споживачів з брендом. Респондентам показували список з 20-ти компаній і задавали питання, чи знайомі вони з якою-небудь із них. Далі їх просили відзначити ті, про які можна було б сказати: "Я довіряю цій компанії", "Я захоплююся цією компанією і поважаю її", "Ця компанія викликає у мене позитивні емоції" і "В цілому у цієї компанії хороша репутація".

Споживачів просили також оцінити компанії за низкою параметрів, серед яких інновації, якість товарів або послуг тощо.

comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2019, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic