НОВИНИ від 07.05.2003


Провідний виробник ПК Dell Computer Corp. має намір виключити слово "Computer" зі своєї офіційної назви, оскільки компанія вже давно вийшла за рамки виробництва тільки комп'ютерів. У заяві Dell говориться, що вона хотіла б перемінити назву на Dell Inc., оскільки воно щонайкраще відбиває еволюцію компанії. Компанія починала свою діяльність з постачань ПК, однак цим не обмежувалася, а займалася також постачаннями серверів, систем збереження даних і інших технологічних продуктів і послуг.

У звіті за підсумками фінансового року, що завершився 31 січня 2003 року, Dell указує, що частка десктопів і ноутбуків, включаючи обслуговування, ПЗ і супутні технології складала 80% у сукупних доходах компанії. Частка технологій або систем (устаткування), що включають сервери та системи збереження даних і які призначені для корпоративного ринку або корпоративних користувачів, складала 20%. Недавно компанія почала продаж кишенькових комп'ютерів, принтерів і мережевих комутаторів під власною торговою маркою.

За інформацією K2Kapital.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2019, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic