НОВИНИ від 23.09.2003


Європейці потіснили американців та японців

Газета The Wall Street Journal опублікувала рейтинг ста найбільших компаній світу, акції яких котуються на фондових ринках, за станом на кінець травня 2003 року. У рейтингу присутні 56 американських компаній (60 торік), шість японських (9 у 2002 році) і 32 європейські (28 у 2002 році).

В першу десятку найбільших фірм світу ввійшли: General Electric (США, енергетика, електротехніка й ін. Тут і далі зазначені найбільш відомі напрямки діяльності компаній), Microsoft (США, виробництво програмного забезпечення), Wal-Mart Stores (США, роздрібна торгівля), Exxon Mobil (США, енергетика), Pfizer (США, фармацевтика), Citigroup (США, фінансові послуги), Intel (США, інформаційні технології), American International Group (США, фінансові і страхові послуги), Royal Dutch/Shell (Нідерланди — Великобританія, енергетика) і British Petroleum (Великобританія, енергетика). Також у число найбільших увійшли по одній фірмі з Південної Кореї, Гонконгу, Тайваню, Австралії і Бермудських островів.

Джерело — Washington ProFile.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic