НОВИНИ від 20.10.2003


Другий щорічний симпозіум Інституту McGovern

20-21 жовтня 2003 р. відбувається Другий щорічний симпозіум Інституту McGovern під назвою "Механізми, що лежать в основі сприйняття, дії та мислення" (Cambridge, Massachusetts).

Цей симпозіум буде відзначено участю світових передових науковців у сферах нейронауки, молекулярної нейробіології та когнітивної науки.

Метою Інституту McGovern є дослідити та зрозуміти біологічну основу всіх найвищих функцій людського мозку. Інститут McGovern веде інтегровані дослідження у сферах нейронауки, генетики та клітинної нейробіології, когнітивної науки, обчислювальної науки та у споріднених сферах.

Визначаючи як працює мозок, Інститут McGovern працює над проблемами вдосконалення здоров'я, розкриття основ здатності до навчання та пізнання, а також розвиває системи освіти та комунікації. Інститут McGovern робить значний внесок у розвиток основних знань про секрети людського розуміння, процесу прийняття рішень та дії.

За повідомленням McGovern Institute.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic