НОВИНИ від 05.04.2004


Затверджено національну шкалу кредитних рейтингів

Розподіл рейтингів і національна шкала кредитних рейтингів затверджені розпорядженням уряду № 208 від 1 квітня 2004 р. "Про затвердження концепції створення системи рейтингової оцінки регіонів, галузей національної економіки, суб'єктів господарювання".

Рейтинги у шкалі поділяються на дві категорії — інвестиційного і спекулятивного рівня.

Довгострокові рейтинги інвестиційного рівня по мірі зменшення кредитоспроможності розташовані в такий спосіб: "uaAAA", "uaAА", "ua" і "uaBBB", спекулятивного — "uaBB", "ua", "uaCCC", "uaCC", "ua" і "ua".

Шкала короткострокових рейтингів коротше й у кожній категорії поділяється на три рівня: в інвестиційної — "ua1", "ua2", "ua3", у спекулятивної — "ua1", "ua1" і "uaKD".

Як коментар до рейтингу використовується прогноз (позитивний, стабільний чи негативний), котрий вказує на його можливу зміну в майбутньому. Якщо рейтинг визначається лише на базі публічної інформації про об'єкт оцінки, до його значення додається значок "pi".

Відповідно до розпорядження уряду агентства, які уповноважені проводити рейтингову оцінку, протягом місяця повинна визначити Держкомісія по цінних паперах і фондовому ринку. У даний час в Україні рейтинговими агентствами називають себе до п'яти компаній.

Джерело — "Деловая неделя".comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic