НОВИНИ від 12.05.2004


Українську мову знають майже 2 млн. жителів країн євросоюзу

Українська мова є третьою за поширеністю неофіційною мовою, на якій розмовляють у державах розширеного Європейського Союзу.

За даними Єврокомісії, українську мову знають майже 2 млн. жителів країн ЄС. Популярність української мови пояснюється тим, що у багатьох нових членах Євросоюзу проживає українська діаспора — у першу чергу в країнах Балтії, Польщі, Угорщині, Словаччині, Чехії.

За цими ж даними, серед мов, що не одержали офіційного статусу в Євросоюзі, найбільша кількість осіб у розширеному ЄС — майже 3 млн. — розмовляють турецькою мовою. Друге місце займає російська мова, якою володіють 2 млн. жителів розширеного Євросоюзу. Носіїв української нараховується в ЄС ненабагато менше, ніж тих, хто розмовляє російською. Четверте місце у списку популярних неофіційних мов ЄС зайняла сербсько-хорватська мова, на якій в Євросоюзі говорить 1 млн. чол.

Серед офіційних мов ЄС найбільш уживаною є німецька, на якій розмовляють 88 млн. жителів Євросоюзу. Розповсюдженими є також англійська, французька та італійська. Головною мовою міжнародного спілкування в ЄС залишається англійська, повідомляє УНІАН.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic