НОВИНИ від 30.06.2004


100 найбільших компаній світового ВПК

Перша п'ятірка найбільших підприємств світового військово-промислового комплексу (ВПК) не перетерпіла змін. Як і рік тому, найбільшою компанією військово-промислового комплексу світу 2003 року стала американська фірма Lockheed Martin. На оборонних замовленнях (вони склали 94.6% усіх виконаних нею контрактів) вона заробила майже $30.1 млрд.

Друге місце зайняла компанія Boeing (США) — доход від оборонних підрядів (вони складають 54.2% усього портфеля замовлень Boeing) склав $27.36 млрд. На 3-му місці американська Northrop Grumman ($18.7 млрд., відповідно, 71.4%), яка рік тому була п'ятою. Британська корпорація BAE Systems (заробила ледве більш $17.1 млрд., 76.7%) і перемістилася з п'ятої позиції на четверту. Американська корпорація Raytheon, яка перемістилася з третього місця на п'яте, заробила майже $17 млрд., 93.3%. Як і раніше компанії, які ввійшли в першу п'ятірку найбільших фірм ВПК, одержали приблизно 40% усіх грошей зароблених усіма 100 найбільшими оборонними компаніями світу. Найбільша кількість компаній у числі 100 найбільших підприємств ВПК в США — 39. У Великобританії — 11, Японії — 8, Росії — 7, Франції — 6, Німеччині й Ізраїлі — по 4.

Джерело — Washington ProFile.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC