НОВИНИ від 22.09.2004


Онлайн-реклама продовжує ріст

У першій половині 2004 року інтернет-реклами було продано на 4,6 млрд. дол. Це на 40% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Відповідно до проведеного у США дослідженню Interactive Advertising Bureau (IAB) і PricewaterhouseCoopers, за другий квартал 2004 року було продано реклами на 2,37 млрд. дол., що на 42,7% більше, ніж за другий квартал 2003 року.

Найбільший сектор цього ринку — реклама в результатах пошуку, якою активно торгують Google, Yahoo, MSN і багато інших порталів. Доход від цієї діяльності склав 947 млн. дол., що на 97% більше, ніж за той же період минулого року, коли на цій ниві було зібрано усього лише 481 млн. дол.

Сектор реклами в результатах пошуку склав 40% від усього ринку онлайнової реклами в другому кварталі. Продажі реклами в другому кварталі виросли на 6% у порівнянні з першим кварталом, доходи в якому склали 2,27 млрд. дол.

Доходи від продажу річ-медіа виросли з 149 млн. дол. у першому кварталі до 189 млн. дол. у другому кварталі 2004 року, пише News.Com.

Джерело — Вебпланета.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic