НОВИНИ від 11.10.2004


У середньому по країнах СНД ріст ВВП за січень-серпень 2004 р. склав 8%

За даними Статкомітету СНД, у середньому по країнах Співдружності (не враховуючи Туркменістану й Узбекистану, статистичні служби яких інформацію не надають) ріст валового внутрішнього продукту в січні-серпні 2004 р. стосовно аналогічного періоду минулого року склав 8%.

Найбільший ріст ВВП серед країн СНД досягнуто в Україні — 13,6%. На другому місці по темпах росту валового продукту — Таджикистан — 11,7%, на третьому — Бєларусь — 10,7%.

Далі йдуть Вірменія, де в порівнянні із січнем-серпнем 2003 р. ВВП виріс на 9,6%, Азербайджан — на 9,5% і Киргизстан — на 7,3%.

У Росії ріст ВВП (з урахуванням виробництва продукції в базових галузях економіки: промисловість, сільське господарство, будівництво, транспорт, торгівля) за 8 місяців склав 7,5%.

Грузія, Казахстан і Молдова надали дані за I півріччя 2004 р. Ріст ВВП за зазначений період у цих країнах склав 9,4%, 9,1% і 6,5% відповідно.

Джерело — "УФС".comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic