НОВИНИ від 02.11.2004


Що думають директори?

Corporate Board Member та PricewaterhouseCoopers, після 2,5-річного досвіду роботи з Sarbanes-Oxley та іншими реформами, провели опитування "Що думають директори" ("What Directors Think: Special Issue 2004"). 1 279 респондентів було опитано на тему, скільки часу — більше, так само, чи менше — вони хотіли б витрачали на 14 різних напрямків діяльності. На першому місці у списку побажань директорів виявилося стратегічне планування, 58% опитаних сказали, що вони б витрачали більше часу саме на це. Лише 8% хотіли б витрачати більше часу на обговорення регулятивних питань та відповідності технічним вимогам.

Згідно з результатами опитування, директори бажають більше часу витрачати на:

  1. стратегічне планування;
  2. планування права наступності;
  3. зустрічі з ключовими менеджерами;
  4. відвідування робочих місць;
  5. обговорення конкуренції;
  6. управління ризиками.

Дані результати свідчать про дві речі: 1) директори вважають, що вони здійснюють реформи, 2) вони хочуть повернутися (стати ближче) до бізнесу. 45% директорів гадають, що планування права наступності стоїть для них на другому місці за пріоритетністю. Це показує розуміння директорами важливості дбання про перспективу, що все ще залишається для них слабким місцем. Відповідно, додаткове обговорення ціни акцій компанії займає останнє місце у переліку пріоритетів. Для директорів дуже важливим є визначення тем обговорення на зборах. 74% респондентів заявили, що вони обговорювали, які теми заслуговують уваги ради директорів. Як результат, 90% вважають важливим обговорення визначення рамок діяльності ради директорів.

Думки респондентів розділились щодо міри участі директорів у роботі за межами зали засідань ради. 41% кажуть, що вони б хотіли більше часу витрачати на зустрічі з менеджерами, 40% — на відвідування робочих місць. Але більшість, 58% та 57% відповідно, цілком задоволені кількістю витрачуваного часу на ці сфери діяльності.

Джерело — Corporate Board Member Magazine.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic