НОВИНИ від 27.11.2001


В жовтнi в Гарвардському унiверситетi вiдбулася церемонiя винагородження Ig-Нобелiвською премiєю (Ig Nobel Prize) - нагородою за "найбiльшу дурницю року".

Головним економiчним досягненням року визнана робота групи вчених з Мiчинганської школи бiзнесу та Колумбiйського Унiверситету, якi прийшли до висновку, що деякi люди вiдкладають свою смерть задля того, щоб не сплачувати всiх податкiв.

"Найважливiшим" технологiчним проривом цього року став винахiд колеса. Цей пристрiй видумав австралiєць Джон Кеог, що пiдтверджено патентом номер 2001100012, виданим Патентним бюро Австралiї в 2001 роцi.

Премiю по астрофiзицi Ig-Нобелiвськiй комiтет присудив авторам вiдкриття, вiдповiдно до якого мiсцезнаходженням пекла є чорнi діри.

Премiю по медицинi отримав Пiтер Барсс з Унiверситету iм.Макгiла за доповiдь "Поранення, що отримуються внаслiдок падiння кокосових горiхiв".comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic