НОВИНИ від 20.04.2005


Європейський ринок BPO демонструє зростання 9% на рік

У своєму останньому звіті "Тенденції ринку: Аутсорсинг бізнес-процесів, Західна Європа, 2003-2006" аналітична фірма Gartner зафіксувала, що у 2003-му році у Західній Європі в сфері аутсорсингу бізнес-процесів (Business Process Outsourcing, BPO) було згенеровано 21 млрд. дол.

У дослідженні термін BPO визначають як делегування одного чи більше видів бізнес-діяльності IТ провайдеру послуг. Це, типово, набуває форми багаторічного контракту, зосередженого навколо систем бізнес-показників для бізнес-процесів, основаних на IT. Gartner прогнозує, що загальні витрати на дану сферу діяльності у 2008-му році складуть 33 млрд. дол., демонструючи ставку річного зростання на рівні 9,4%. У 2004-му році більша частина діяльності, пов'язана з Європейським BPO, проводилася у Великобританії, Німеччині та Нідерландах. Має місце зростання застосування подібної практики.

Джерело — Consultant News.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic