НОВИНИ від 29.04.2005


Бізнес, як і раніше, не довіряє IT

Багато компаній продовжують відмовлятися від інвестицій у сучасні інформаційні технології, хоча ставлення керівників до IT-відділів на підприємствах помітно покращилося, повідомляє Silicon.com.

З листопада 2004-го року по січень 2005-го було опитано близько 400 керівників різних компаній, офіси яких розташовані в США, Канаді, Франції, Німеччині і Скандинавських країнах. Результати опитування показали, що топ-менеджери досі висловлюють певну частку недовіри до IT-новинок.

До таких висновків прийшли фахівці дослідницького підрозділу Leading Edge Forum компанії CSC. Як з'ясувалося в ході опитування, у списку першочергових IT-завдань більшості компаній — устояні пріоритети: системи відновлення після аварійних ситуацій, засоби забезпечення безперервності бізнесів-процесів і забезпечення безпеки.

Багато представників IT-компаній у ході опитування говорили про те, що самою більшою перешкодою на шляху розвитку інформаційних технологій у різних організаціях є саме людський фактор, тобто позиція консервативно налаштованого керівництва.

Експерти вважають, що 80% компаній не використовують нові технології саме через нездатність зрозуміти IT і лише 20% — через відсутність відповідних знань і навичок у співробітників IT-відділів.

Переважна більшість опитаних — 70% — визнають, що інформаційні технології сьогодні значать для них більше, ніж значили 3 роки тому. Більше того, без використання сучасних технологій у деяких областях їхнім компаніям не вдалося б вижити на ринку. Проте, чимало нових технологій зовсім не викликають інтересу в опитаних. Один із прикладів — технологія RFID. Деякі користувачі виявляли велику цікавість до радіоміток, однак більшість учасників вибірки ставились до них зовсім байдуже. Приблизно так само прохолодно респонденти відреагували на технології grid.

Джерело — Cnews.ru.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic