НОВИНИ від 13.06.2005


6,7 млн. доменів за перший квартал

Ринок реєстрацій доменних імен продовжує демонструвати неухильну динаміку росту: кількість зареєстрованих доменних імен у світі сягнула 76,9 мільйонів.

Цей показник на 8% більше результатів 4-го кварталу 2004 року і на 22% перевищує аналогічний торішній показник, передає Ru-Center.

Щоквартальний статистичний звіт компанія VeriSign надає з метою інформування аналітиків індустрії, ЗМІ, представників бізнесу про тенденції на ринку реєстрації доменних імен. Звіт деталізує поточний стан справ в індустрії реєстрації доменів і дає уявлення про можливі перспективи.

Протягом першого кварталу 2005 року в усіх доменах верхнього рівня було зареєстровано більше 6,7 мільйонів нових доменних імен. Ключовим фактором такого росту VeriSign називає ріст світової економіки, збільшення кількості інтернет-користувачів у світі та збільшення обсягів інтернет-реклами.

Протягом усього кварталу в доменах COM і NET щомісяця реєструвалося в середньому по 1,6 мільйонів нових доменних імен, що на 19% більше результатів попереднього кварталу.

Домен COM, як і раніше, залишається найпопулярнішим серед доменів загального користування: на його частку доводиться 47% всіх зареєстрованих імен. Далі йде група національних доменів (ccTLD), на частку яких доводиться 35%. У домені NET зареєстровано 7% від загальної кількості доменів, на інші домени загального користування в сумі доводиться 11% світових реєстрацій.

Джерело — Webplanet.ru.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic