НОВИНИ від 30.08.2005


Німецькі керівники компаній виявилися заможнішими за британських

Середній керівник приватної компанії у Великобританії заробляє близько 900 тисяч доларів у рік, повідомляє BBC з посиланням на дослідження, опубліковане в журналі Management Today.

У документі відзначається, що зарплата британських керівників на 180 тисяч доларів відстає від зарплати німецьких колег, а американські керівники в середньому за рік заробляють 2,7 мільйони доларів. У той самий час найвисокооплачуваний британський керівник, глава BP лорд Браун, отримує в рік приблизно 14,4 мільйони доларів.

Цікаво, що аналогічне опитування, проведене журналом в 2003-му році, принесло Великобританії почесне друге місце — а Австралія, Франція і Японія в тому списку випереджали Німеччину.

Тим часом британці, зайняті в державному секторі економіки, отримують все більше грошей. Дослідження показали, що для ефективного управління держорганізаціями все частіше наймають високооплачуваних працівників.

Джерело — Lenta.ru.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2019, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic