НОВИНИ від 07.09.2005


Яндекс відкриває представництво в Україні

Компанія "Яндекс" відкриває представництво в Україні. Директором компанії "Яндекс.Україна" став Сергій Петренко, консультант з пошукового маркетингу, засновник і власник сайту Searchengines.ru. Завдання нової компанії — продаж реклами та розвиток служб Яндекса, призначених для українських користувачів.

"Яндекс індексував українські сайти з дня свого заснування, — говорить Аркадій Волож, генеральний директор компанії "Яндекс". — Але ми хочемо бути ще ближче до українських користувачів. Тому ми вирішили включити в команду Яндекса професіоналів, добре знайомих з інтернет-ринком України".

Щотижня Яндексом користується біля півмільйона жителів України. Компанії "Яндекс" належать домени yandex.ua та yandex.com.ua. У березні 2005-го року на території України був зареєстрований товарний знак "Яндекс". У липні 2005-го року "Яндекс" провів перший закордонний семінар для розповсюджувачів реклами в Києві.

"Яндекс вже зараз є одним з найбільших порталів з погляду українських користувачів, — говорить Сергій Петренко. — Але треба визнати, що, з одного боку, сервіси порталу можуть і повинні бути більш зручними для жителів України, а з іншого — портал, як рекламна площадка, повинен стати ближче українським рекламодавцям. Цим ми й займемося найближчим часом".

Офіс компанії "Яндекс.Україна" буде відкритий у вересні в Одесі. 20 вересня 2005-го року компанія "Яндекс" проведе прес-конференцію в Києві, в агентстві УНІАН.

За інформацією прес-служби Яндекс.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic