НОВИНИ від 13.09.2005


Oracle купує Siebel

Корпорація Oracle продовжує втілювати в життя свою стратегію поглинання конкурентів: слідом за PeopleSoft та Retek у неї ввіллється компанія Siebel, що лідирує на ринку CRM-рішень.

12 вересня стало відомо про те, що корпорація Oracle купує свого конкурента Siebel Systems — розробника систем управління взаєминами з клієнтами (CRM) — за $5,8 млрд. Оracle заплатить $10,66 за одну акцію Siebel. Після повідомлення про покупку акції Siebel на Nasdaq виросли на $1,22 до $10,35, а Oracle — впали на $0,27 до $13,01.

Керівництво Oracle сподівається, що придбання дозволить компанії отримати 4 тис. корпоративних клієнтів і 3,4 млн. користувачів CRM-систем. За прогнозом IDC, ринок даних систем виросте з $8 млрд. в 2004 р. до $10 млрд. в 2010 р. Зараз, за оцінками AMR Research, найбільшим у світі розробником CRM-систем є компанія SAP, що потіснила свого давнього конкурента — Siebel та збільшила свою частку ринку в 2004-му році на 30% (у грошовому вираженні). У недавньому ж звіті IDC по ринку CRM за 2004 р. приводяться трохи інші цифри: ріст ринку оцінюється в 8%, а в трійку лідерів входять (у порядку убування) Siebel, Oracle і SAP.

Джерело — Cnews.ru.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic