НОВИНИ від 20.09.2005


Standard & Poor's скасовує рейтинги корпоративного управління для американських компаній

Рейтингове агентство Standard & Poor's скасовує рейтинги корпоративного управління для американських компаній, зберігаючи цей напрямок діяльності лише на ринках, що розвиваються. На думку експертів агентства, у рейтингах для американських компаній більше немає необхідності, оскільки після серії гучних корпоративних скандалів на початку 2000-х років вимоги регулюючих структур до надання корпоративної інформації були посилені. Не менш важливою причиною відмови від присвоєння рейтингів корпоративного управління стало те, що компанії в США не виявили зацікавленість до цього продукту. Рейтинги корпоративного управління, започатковані в 2002-му році, захотіли отримати лише деякі компанії, а опублікований був лише рейтинг Fannie Mae.

На ринках, що розвиваються, ситуація зовсім інша, вважають експерти Standard & Poor's. Тут збереження рейтингів корпоративного управління необхідно і з погляду компаній, і з погляду інвесторів. Першим — для того, щоб максимально ефективно залучати інвестиції, другим — для того, щоб бути впевненим, що вони вкладають кошти не в "дуту" компанію і не в компанію, що схильна порушувати права міноритарних акціонерів або має "непрозору" структуру акціонерного капіталу.

За інформацією Газета.Ru та E-xecutive.ru.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2019, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic