НОВИНИ від 21.10.2005


У розвинених країнах інтернет став головним джерелом інформації

У розвинених країнах інтернет став головним джерелом інформації, випередивши телебачення і радіо. Такі дані дослідження, проведеного в рамках проекту "Центр цифрового майбутнього" в 25-ти країнах світу, повідомив глава проекту, професор Університету Південної Каліфорнії Джефф Коуел. За його словами, дані дослідження показали, що значна частина користувачів глобальної мережі "нікуди, крім інтернету, не звертається (за одержанням інформації)".

На думку авторів проекту, однією з основних причин такого явища став стрімкий розвиток технологій, що забезпечило швидкий доступ до мережі, а крім того — висока якість пошукових систем в інтернеті. "Для одержання відповіді на те або інше питання в інтернеті потрібно в середньому не більше 10 секунд", — пояснив він.

Проект здійснюється в 25-ти країнах світу — в Європі, Азії, Африці. У кожній країні, не зважаючи на чисельність населення, опитувались 2-2,5 тисячі чоловік. Єдина "серйозна" країна, що не приймає участі в цьому проекті — це Росія, відзначив професор. Дані дослідження показали, що в США інформації в інтернеті довіряють 48% респондентів, у Китаї — 58%, Угорщині — 60%, Південній Кореї — 70%. Більше того, Коуел висловив думку, що в довгостроковій перспективі інтернет буде ще більше впливати на життя людини, ніж телебачення.

Джерело — "РИА Новости".comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic