НОВИНИ від 12.07.2006


Заповзятливість працівників покращує результати діяльності

Не дивно, що мотивовані кадри позитивно впливають на діяльність організації. Нове дослідження показує, що покращення результатів діяльності може бути просто неймовірним.

Дослідження залученості працівників у процес роботи, проведене ISR, виявило майже 52-відсоткову різницю між покращенням діяльності у компаніях з високо мотивованим персоналом та тими організаціями, в яких кадри слабко залучені у діяльність компанії. Високий рівень мотивації покращує на 19,2%, а низький рівень мотивації — погіршує на 32,7% операційні прибутки компанії.

Дослідження базувалося на опитуваннях серед 664.000 працівників з усього світу. Протягом 12-місячного періоду було проаналізовано три традиційні фінансові виміри: операційний прибуток, чистий прибуток та прибуток в розрахунку на акцію.

За рік виявлено 13,2% зростання чистого прибутку та 27,8% зростання прибутку на акцію у тих компаніях, де залученість персоналу в роботу доволі висока. Водночас, у тих організаціях, де показник залученості низький — виявлено зменшення чистого прибутку на 3,8% і зменшення на 11,2% показника прибутку в розрахунку на акцію.

"Наше дослідження вказує на наявність очевидного зв'язку між залученістю працівника у процес роботи (що означає віру працівника у цінності компанії, відчуття гордості за роботодавця та мотиваційні складові) та фінансовими результатами діяльності компанії", — стверджує Patrick Kulesa, директор ISR.

За інформацією management-issues.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic