НОВИНИ від 13.09.2006


Мільйони американців хочуть мати власний бізнес

Мільйони американців стверджують, що вони прагнуть припинити працю на інших і відкрити свій власний бізнес.

Близько шести мільйонів американців, які зараз працюють на роботодавців, планують розпочати власний бізнес протягом наступних 12-ти місяців. Такі дані нового опитування громадської думки. Загалом же власний бізнес прагнуть розпочати 13,6 мільйонів повнолітніх громадян Америки, що складає майже 8% від загального населення США.

Опитування громадської думки, спонсором якого стала компанія E-Myth Worldwide, також виявило, що найбільш поширеною причиною початку власного бізнесу є бажання заробити більше грошей. Таку причину назвала третина опитаних.

Кожен п'ятий (18%) основною причиною називає прагнення стати босом для себе самого, а кожен шостий (15%) прагне втілити мрію у життя або просто займатися тим, що подобається.

"Опитування показує, що в Америці присутній здоровий дух підприємництва, який постійно підживлюється бажанням заробити більше грошей", — стверджує William Schlegel генеральний директор E-Myth.

Приблизно 8,5 мільйонів чоловіків та 5,1 мільйонів жінок подумують над створенням власного бізнесу. При цьому майже половина безробітних жінок вбачає у створенні бізнесу спосіб стати фінансово незалежними.

Хоча дух підприємництва присутній серед людей всіх вікових категорій, найвищий його рівень можна спостерігати серед осіб 45-54-ох років, перед якими постає питання виходу на пенсію.

Найбільшими перешкодами для здійснення своїх мрій підприємці обох статей вважають недостаток знань та впевненості, проблеми зі здобуттям коштів, економічний та конкурентний клімат. За даними дослідження чоловіки набагато більш впевнені в успіху, ніж жінки. Половина з них переконані, що їхні починання виявляться успішними, порівняно з лише третиною жінок, які думають так само.

За інформацією management-issues.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic