НОВИНИ від 05.12.2006


Працівники сфери ІТ завжди перебувають у пошуках нової роботи

Не зважаючи на те, що 68% працівників сфери інформаційних технологій не збираються змінювати своєї роботи протягом найближчих 12-ти місяців, 48% працівників потрапили на свої сучасні посади завдяки рекрутинговим веб-сайтам протягом останнього року. Такі дані нового дослідження.

Стівен Кіркпатрік (Steven Kirkpatrick) керуючий директор Adecco, компанії, яка проводила дослідження, стверджує, що навіть за умови задоволеності своєю сучасною роботою, більшість працівників сфери ІТ не збираються втрачати з поля зору нові можливості для розвитку та просування.

Цікавим відкриттям виявився той факт, що основною мотивацією до пошуків є не гроші, а прагнення отримати більш цікаву та вимогливу роботу (89%) чи кращі умови роботи (84%).

Компанії можуть підвищити рівень лояльності працівників завдяки дотриманню основних обов'язків перед ними, забезпеченню сприятливої робочої обстановки та гарантуванню стабільності.

Кіркпатрік стверджує, що якщо компанії не дотримуватимуться своїх обов'язків перед працівниками та ігноруватимуть їхні потреби, вони ризикують "втратити значну частину своїх талановитих працівників, попасти під вплив значної плинності кадрів та втратити можливість залучення нових працівників".

За інформацією Silicon.comcomments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic