НОВИНИ від 11.01.2007


Fortune: Google — кращий американський роботодавець 2006-го року

Журнал Fortune опублікував щорічний рейтинг 100 кращих американських компаній-роботодавців. Кращим місцем роботи в США визнана компанія Google. Торік інтернет-гігант не ввійшов навіть у першу десятку кращих роботодавців. На другому місці компанія Genentech, яка займається біотехнологіями, — лідер рейтингу 2005-го року. На третьому місці — Wegmans Food Markets Inc.

Google очолила рейтинг завдяки величезної кількості послуг, що надаються співробітникам: пральня, хімчистка, автосервіс, spa-центр, масаж, безкоштовне харчування і медичне обслуговування.

Дослідження журналу ґрунтується на результатах опитування понад 105 000 співробітників з 446-ти компаній. Дві третини балів, набраних компанією, були сформовані на основі відгуків співробітників про ставлення керівництва компаній до персоналу, задоволеності своєю роботою та взаєминам у колективі. Самі компанії надавали інформацію про свої дії в сфері виплат премій, філософії управління, кар'єрного зростання тощо.

Четверте місце за підсумками дослідження зайняла компанія Container Store, співробітники якої одержують на 50-100% більше, ніж у середньому їхні колеги з цієї галузі. Далі йдуть компанії Whole Foods Market, яка повністю оплачує медичне страхування своїх співробітників, і компанія Network Appliance, де 95% співробітників має гнучкий графік роботи.

У десятку кращих роботодавців увійшли також S.C. Johnson & Son, Boston Consulting Group, Methodist Hospital System, W.L. Gore & Associates.

Дивитися повний список >>

За інформацією Reuters, E-xecutive.ru.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic