НОВИНИ від 02.02.2007


Наставництво стає звичною справою

За кілька коротких років корпоративне наставництво зуміло перетворитися із рідкісної дивини на звичний інструмент розвитку лідерів у компанії. Сьогодні майже половина менеджерів американських організацій визнає, що брали участь в тих чи інших наставницьких заходах.

Консалтингова компанія CO2 Partners провела опитування серед майже 3500 топ-менеджерів та менеджерів середньої ланки і виявила, що половина з них неодноразово стикалися з програмами наставництва. І лише 38% опитаних визнали, що ніколи не потрапляли в програму наставництва.

"Звісно, ми знали, що наставництво розвивається і процвітає. Проте, ми навіть не могли здогадатися, наскільки швидко ця тенденція перетворюється на норму сучасного корпоративного життя", — розповідає Гарі Коген (Gary Cohen), президент CO2 Partners.

Дослідження також вказує на те, що люди дедалі більш відкрито ставляться до наставницьких практик. Наставництво сьогодні сприймається вже не як інструмент вирішення проблем, а як інструмент розвитку. Як наслідок — все більше і більше менеджерів прагнуть працювати з наставниками. Кожен третій наставницький тренінг проводиться з ініціативи співробітника, який прагне взяти у ньому участь, а не з ініціативи відділу управління персоналом чи роботодавця.

Одна з останніх статей, опублікованих у Harvard Business Review, стверджує, що хоча на коучінг в Америці витрачається понад $1 млрд. — жоден цент із цієї суми не марнується.

За інформацією management-issues.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic