НОВИНИ від 08.05.2007


Ідентичність бренду створюється телебаченням та Інтернетом

Основним завданням відділу маркетингу будь-якої компанії є створення та підтримка ідентичності бренду. І в цьому немає нічого дивного, адже нове дослідження, проведене компанією Guideline Inc., виявило, що 75% маркетологів вважають ідентичність бренду ключовим фактором успішності компанії. При цьому 76% респондентів переконані, що саме телебачення є найбільш дієвим інструментом для створення такої ідентичності.

Коли йдеться про ключовий елемент будь-якого бренду — нові змінені продукти — тоді на перше місце серед інструментів підтримки виходить Інтернет. Саме всесвітня мережа стала третім за важливістю інструментом для підтримки ідентичності як нових, так і вже відомих брендів. 56% респондентів назвали банерну рекламу в Інтернеті найбільш ефективною.

Які ж ознаки того, що з вашим брендом щось не так?

У 70% випадків на це може вказувати скорочення продажу. Не менш важливим аспектом є оцінка бренду споживачами. Як тільки останні перестануть вважати ваш бренд "відмінним" — відразу виникне причина для стурбованості. І не варто намагатися виправити цю ситуацію здешевленням чи проведенням акцій — такі дії лише зашкодять брендові.

Щоб уникнути знецінення бренду, маркетологи радять вдатися до інновацій, дослідження нових цільових споживачів, а також загальною зміною фокусу для бренду та маркетингу.

За інформацією Mediapost.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic