НОВИНИ від 12.10.2007


Генеральні директори турбуються про молоде покоління менеджерів

Генеральні директори часто намагаються заглянути у майбутнє, щоб побачити, які управлінці ростуть їм на зміну. І керівникам далеко не завжди подобається те, що вони бачать.

Нестача талановитих кваліфікованих менеджерів стає дедалі більшою проблемою для компаній у всьому світі. Багато генеральних директорів починають сумніватися, що зуміють відшукати собі достойну заміну, коли вирішать покинути керівну посаду у компанії.

Дослідження компанії The Conference Board, в якому взяло участь 769 генеральних директорів із 40 країн виявило, що пошук кваліфікованих менеджерів стає першочерговою проблемою на ринку робочої сили. А для компаній потреба пошуку обійшла за складністю навіть проблему витрат на охорону здоров'я.

На прохання назвати найбільш проблемні завдання зі 121 можливих викликів, генеральні директори вказали ефективну реалізацію стратегії. На другому місці опинилося забезпечення довгострокового стабільного зростання (у минулому році саме це завдання очолювало список), на четвертому — забезпечення прибутковості, а на п'ятому — пошук кваліфікованого управлінського персоналу.

"Цьогорічне дослідження наочно доводить, що генеральні директори з різних куточків світу нарешті починають розуміти критичні фактори забезпечення прибутків та зростання, — розповідає Джонатан Спектор (Jonathan Spector), президент та генеральний директор Conference Board. — Керівники почали усвідомлювати ключову роль найманих менеджерів для зростання компанії".

Цікаво відзначити, що проблема пошуку кваліфікованих управлінських кадрів посіла перше місце серед генеральних директорів Азії. При цьому у Європі та США вона зайняла тільки шосте місце.

За інформацією management-issues.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic