РЕЦЕНЗІЇ | Книга 25 липня 2008 р.

Правда про найом найкращих

The Truth About Hiring the Best

Талант має значення! Ніхто не буде заперечувати цієї простої істини. Але зазвичай компаніям надзвичайно складно отримати тих талановитих працівників, яких вони потребують. Книга Кеті Фйок (Cathy Fyock) "Правда про найом найкращих" (The Truth About Hiring the Best) пропонує чіткі, практичні і дієві поради, які допоможуть роботодавцям наймати найталановитіших. Ідеї, висловлені у книзі, є логічними та базуються на тривалих дослідженнях. А сама книга — чудова знахідка для кожного, хто переймається рекрутингом.

Ви можете думати, що ви знаєте все про рекрутинг до тих пір, поки не прочитаєте книгу Кеті. Всього на 224 сторінках авторка відкриває 53 "правди" про світ управління персоналом, а також пропонує дієві практики для досягнення найкращого результату.

Авторка чудово розуміє, що не існує ніякої "чарівної кнопки", натиснувши на яку можна було б вирішити проблеми персоналу. Вона знає "правду", яка багатьом може видатися "гіркою": сучасний низький рівень безробіття та тенденції виходу на пенсію покоління бейбі-бумерів рано чи пізно спричинять серйозні проблеми для роботодавців.

Успішність бізнесу залежить від успішності рекрутингової практики. Роботодавцям давно вже час це затямити! Тільки навчившись визначати найкращі джерела талантів, мотивувати талановитих співробітників працювати у компанії та даючи їм змогу професійно розвиватися — можна побудувати успішну стратегію управління персоналом.

Залучення найкращих людей — завдання далеко не з простих. А стратегія успішного управління персоналом — далеко не очевидна. Щоб досягнути мети, слід насамперед визначити, кого компанія вважатиме найкращими, потім знайти способи достукатися до цих людей і нарешті — відповісти на головне запитання — як утримати цих людей у компанії.

Управління персоналом — це завдання не лише одного HR-відділу. Це процес, від якого значною мірою залежить доля та майбутнє всієї компанії.

Ярослав Федорак, за матеріалами 800 CEO Read.com.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
22-23 листопада 2017
Київ, Готель «Мир»
Управління проектами (Олег Андрієнко)
24-25 листопада 2017
Одеса
Оперативне управління командою підлеглих і бізнес-процесами (Ігор Сокуренко)
1 грудня 2017
Київ, Готель «Мир»
Мотивація «під ключ»: від ефективності до оплати праці в рамках обмеженого бюджету (Ігор Немировський, Інна Старожукова)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Призвание. Как найти то, для чего вы созданы и жить в своей стихииПризвание. Как найти то, для чего вы созданы и жить в своей стихии
Как очаровывать людей. Искусство влиять на умы и поступкиКак очаровывать людей. Искусство влиять на умы и поступки
	
Творча впевненість. Як розкрити свiй потенцiал Творча впевненість. Як розкрити свiй потенцiал
Как оказывать влияние. Новый стиль управленияКак оказывать влияние. Новый стиль управления
Одна справа. На диво простий рецепт неперевершених результатівОдна справа. На диво простий рецепт неперевершених результатів

Відгуки

Смерек В.Я. (ГіперМудрець), smerekvitalik@rambler.ru
Хочете вірте, а хочете ні, але я ще не прочитав жодної нормальної книги про найм талантів. Всі наявні книги є занадто далекими від істини. І тому я дуже скептично відношусь і до цієї пропонованої книги. Хоча можливо ця книга й привідкриє деякі секрети найму талантів. Але покладати великі надії на неї не слід. А загалом в Україні з талантами проблема така: у нас не знають хто такі таланти, де і як їх шукати і як їх правильно наймати. А найголовніше те, що в нас ще не готові до роботи з талантами. Правильніше буде сказати так: В нас готові вже скористатися результатами праці талантів, але не готові їм терпіти і добре платити !!!
2008-07-28 16:50:11
Відповістисистема корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)