Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


РЕЦЕНЗІЇ | Книга 25 липня 2008 р.

Правда про найом найкращих

The Truth About Hiring the Best

Талант має значення! Ніхто не буде заперечувати цієї простої істини. Але зазвичай компаніям надзвичайно складно отримати тих талановитих працівників, яких вони потребують. Книга Кеті Фйок (Cathy Fyock) "Правда про найом найкращих" (The Truth About Hiring the Best) пропонує чіткі, практичні і дієві поради, які допоможуть роботодавцям наймати найталановитіших. Ідеї, висловлені у книзі, є логічними та базуються на тривалих дослідженнях. А сама книга — чудова знахідка для кожного, хто переймається рекрутингом.

Ви можете думати, що ви знаєте все про рекрутинг до тих пір, поки не прочитаєте книгу Кеті. Всього на 224 сторінках авторка відкриває 53 "правди" про світ управління персоналом, а також пропонує дієві практики для досягнення найкращого результату.

Авторка чудово розуміє, що не існує ніякої "чарівної кнопки", натиснувши на яку можна було б вирішити проблеми персоналу. Вона знає "правду", яка багатьом може видатися "гіркою": сучасний низький рівень безробіття та тенденції виходу на пенсію покоління бейбі-бумерів рано чи пізно спричинять серйозні проблеми для роботодавців.

Успішність бізнесу залежить від успішності рекрутингової практики. Роботодавцям давно вже час це затямити! Тільки навчившись визначати найкращі джерела талантів, мотивувати талановитих співробітників працювати у компанії та даючи їм змогу професійно розвиватися — можна побудувати успішну стратегію управління персоналом.

Залучення найкращих людей — завдання далеко не з простих. А стратегія успішного управління персоналом — далеко не очевидна. Щоб досягнути мети, слід насамперед визначити, кого компанія вважатиме найкращими, потім знайти способи достукатися до цих людей і нарешті — відповісти на головне запитання — як утримати цих людей у компанії.

Управління персоналом — це завдання не лише одного HR-відділу. Це процес, від якого значною мірою залежить доля та майбутнє всієї компанії.

Ярослав Федорак, за матеріалами 800 CEO Read.com.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Секреты великих ораторов. Говори как Черчилль, держись как ЛинкольнСекреты великих ораторов. Говори как Черчилль, держись как Линкольн
Победи прокрастинацию! Как перестать откладывать дела на завтраПобеди прокрастинацию! Как перестать откладывать дела на завтра
Пробуй — получится! Когда вы в последний раз что-то делали впервые?Пробуй — получится! Когда вы в последний раз что-то делали впервые?
Неординарні. Історії успіхуНеординарні. Історії успіху
Воплощение идей. Как преодолеть разрыв между видением и реальностьюВоплощение идей. Как преодолеть разрыв между видением и реальностью

Відгуки

Смерек В.Я. (ГіперМудрець), smerekvitalik@rambler.ru
Хочете вірте, а хочете ні, але я ще не прочитав жодної нормальної книги про найм талантів. Всі наявні книги є занадто далекими від істини. І тому я дуже скептично відношусь і до цієї пропонованої книги. Хоча можливо ця книга й привідкриє деякі секрети найму талантів. Але покладати великі надії на неї не слід. А загалом в Україні з талантами проблема така: у нас не знають хто такі таланти, де і як їх шукати і як їх правильно наймати. А найголовніше те, що в нас ще не готові до роботи з талантами. Правильніше буде сказати так: В нас готові вже скористатися результатами праці талантів, але не готові їм терпіти і добре платити !!!
2008-07-28 16:50:11
Відповісти


Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)