ТЕНДЕНЦІЇ | CIO 3 травня 2006 р.

Витрати IT-директорів у 2006-му році

CIO планують знизити поточні витрати заради збільшення фінансування системи ERP, серверів та інформаційного захисту.

CIO (Chief Information Officer) в США стверджують, що їхні плани у 2006-му році включають значні інвестиції, сфокусовані у кілька галузей — удосконалення технологій, оптимізація систем, які обслуговують специфічні галузі, а також покращення захисту та надійності. Завдяки зменшенню витрат та покращення продуктивності, загальний бюджет від цього значно не зросте (Exhibit 1).

The CIO shopping list

Даний прогноз базується на опитуванні 77-ми IT-директорів топових компаній США і говорить про те, що бюджет ІТ в середньому зросте на 3% (Exhibit 2). Таке скромне зростання бюджету ІТ стало можливим завдяки загальному зниженню поточних витрат: покращення процесів, офшорного аутсорсінгу та нових технологій, які дають можливість компаніям збільшувати їхню продуктивність без збільшення витрат. Такі заощадження дають можливість підвищити капітал на 13 відсотків.

A modest increase

Значна частина заощаджених коштів буде використана для посилення системи ERP: 47% респондентів стверджують, що вони передбачають потужні інвестиції в ERP цього року. Найбільшим пріоритетом є галузево-спеціалізоване вливання у платформи ERP. Більшість великих компаній вже впровадили базову елементи ERP-систем, щоб ефективно управляти ресурсами, основними операційними процесами та виробити фінансову метрику. Сучасні IT-директори стверджують, що вони розширюють вищезгадані системи для збільшення продуктивності галузево-спеціалізованих операційних процесів. Інвестиції у розширення ERP допоможуть менеджерам максимізувати продажі завдяки полегшенню прийняття рішень щодо встановлення цін.

IT-директори також планують збільшити інвестиції у BI (Business Intelligence) — бізнес-інструментарій, який дозволяє кінцевому користувачеві працювати з даними, що вилучені з ERP-систем, для всебічного аналізу.

Удосконалення технічної бази є ще одним важливим пріоритетом. Більше половини опитаних респондентів стверджує, що витрати на цю ланку також входять у бюджет 2006-го року. Компанії замінюють сервери, придбані протягом 1990-х на більш сучасне обладнання, що коштує не набагато більше. Вони також мають на меті замінити звичну телефонну мережу на VoIP (Voice over Internet Protocol) для поєднання електронних даних із голосовими даними і, таким чином, зменшуючи витрати. На черзі також покращення можливостей мобільних мереж, щоб утримувати більше даних, і удосконалення своєї співпраці з віддаленими або мобільними працівниками. Важливим аспектом є робота над системами, які допоможуть доставляти дані вчасно і туди, куди потрібно.

Нарешті, IT-директори планують збільшувати інвестиції на захист даних та надійність технологій. Захисні можливості є важливим аспектом для IT-директорів: особливо — збільшення уваги до програм антивірусного забезпечення і так званих файрволів (firewalls).

Протягом 2006-го року і надалі очікується, що CIO продовжуватимуть рухатися у даному напрямку, застосовуючи кошти, заощадженні в поточних операціях на удосконалення ERP-систем та технологій.

За матеріалами "CIO spending in 2006", The McKinsey Quarterly (February 2006).comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
20-21 грудня 2017
Київ, Готель «Мир»
Управління проектами (Олег Андрієнко)
20 грудня 2017
Київ, Готель «Мир»
10 головних секретів керівника, або Як досягти лояльності і залучення персоналу (Ірина Головньова)
23-24 грудня 2017
Київ, Готель «Мир»
Стратегічна Сесія. Розробка стратегії топ-менеджментом компанії (Ігор Немировський, Інна Старожукова)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Миф о многозадачности. К чему приводит стремление успеть всеМиф о многозадачности. К чему приводит стремление успеть все
Lift. Поднимите энергию на максимально возможный уровеньLift. Поднимите энергию на максимально возможный уровень
Самое важноеСамое важное
Kind Regards. Деловая переписка на английском языкеKind Regards. Деловая переписка на английском языке
Кради как художник. 10 уроков творческого самовыраженияКради как художник. 10 уроков творческого самовыражения


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)