Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


ТЕНДЕНЦІЇ | CIO 3 травня 2006 р.

Витрати IT-директорів у 2006-му році

CIO планують знизити поточні витрати заради збільшення фінансування системи ERP, серверів та інформаційного захисту.

CIO (Chief Information Officer) в США стверджують, що їхні плани у 2006-му році включають значні інвестиції, сфокусовані у кілька галузей — удосконалення технологій, оптимізація систем, які обслуговують специфічні галузі, а також покращення захисту та надійності. Завдяки зменшенню витрат та покращення продуктивності, загальний бюджет від цього значно не зросте (Exhibit 1).

The CIO shopping list

Даний прогноз базується на опитуванні 77-ми IT-директорів топових компаній США і говорить про те, що бюджет ІТ в середньому зросте на 3% (Exhibit 2). Таке скромне зростання бюджету ІТ стало можливим завдяки загальному зниженню поточних витрат: покращення процесів, офшорного аутсорсінгу та нових технологій, які дають можливість компаніям збільшувати їхню продуктивність без збільшення витрат. Такі заощадження дають можливість підвищити капітал на 13 відсотків.

A modest increase

Значна частина заощаджених коштів буде використана для посилення системи ERP: 47% респондентів стверджують, що вони передбачають потужні інвестиції в ERP цього року. Найбільшим пріоритетом є галузево-спеціалізоване вливання у платформи ERP. Більшість великих компаній вже впровадили базову елементи ERP-систем, щоб ефективно управляти ресурсами, основними операційними процесами та виробити фінансову метрику. Сучасні IT-директори стверджують, що вони розширюють вищезгадані системи для збільшення продуктивності галузево-спеціалізованих операційних процесів. Інвестиції у розширення ERP допоможуть менеджерам максимізувати продажі завдяки полегшенню прийняття рішень щодо встановлення цін.

IT-директори також планують збільшити інвестиції у BI (Business Intelligence) — бізнес-інструментарій, який дозволяє кінцевому користувачеві працювати з даними, що вилучені з ERP-систем, для всебічного аналізу.

Удосконалення технічної бази є ще одним важливим пріоритетом. Більше половини опитаних респондентів стверджує, що витрати на цю ланку також входять у бюджет 2006-го року. Компанії замінюють сервери, придбані протягом 1990-х на більш сучасне обладнання, що коштує не набагато більше. Вони також мають на меті замінити звичну телефонну мережу на VoIP (Voice over Internet Protocol) для поєднання електронних даних із голосовими даними і, таким чином, зменшуючи витрати. На черзі також покращення можливостей мобільних мереж, щоб утримувати більше даних, і удосконалення своєї співпраці з віддаленими або мобільними працівниками. Важливим аспектом є робота над системами, які допоможуть доставляти дані вчасно і туди, куди потрібно.

Нарешті, IT-директори планують збільшувати інвестиції на захист даних та надійність технологій. Захисні можливості є важливим аспектом для IT-директорів: особливо — збільшення уваги до програм антивірусного забезпечення і так званих файрволів (firewalls).

Протягом 2006-го року і надалі очікується, що CIO продовжуватимуть рухатися у даному напрямку, застосовуючи кошти, заощадженні в поточних операціях на удосконалення ERP-систем та технологій.

За матеріалами "CIO spending in 2006", The McKinsey Quarterly (February 2006).


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
MBA в кармане. Практическое руководство по развитию ключевых навыков управленияMBA в кармане. Практическое руководство по развитию ключевых навыков управления
Работа твоей мечты. Как зарабатывать деньги, занимаясь любимым деломРабота твоей мечты. Как зарабатывать деньги, занимаясь любимым делом
Момент истины. Почему мы ошибаемся, когда все поставлено на карту, и что с этим делать?Момент истины. Почему мы ошибаемся, когда все поставлено на карту, и что с этим делать?
Власть. Почему у одних она есть, а у других нетВласть. Почему у одних она есть, а у других нет
Работа как внутренняя игра. Фокус, обучение, удовольствие и мобильность на рабочем местеРабота как внутренняя игра. Фокус, обучение, удовольствие и мобильность на рабочем месте

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)