Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


ТЕНДЕНЦІЇ | Пільги 13 липня 2006 р.

Пільги для працівників — переваги для керівників. Дослідження McKinsey

Керівники стверджують, що пільги працівників сприяють зростанню конкурентоспроможності компанії, але самі не до кінця розуміють, що таке пільги і як вони діють.

Керівники переконані, що пільги для працівників є дуже важливою складовою конкурентоспроможності компанії, особливо тоді, коли йдеться про утримання та залучення талантів до організації. Проте, до цього часу далеко не всі розуміють, які пільги матимуть на працівників найкращий ефект, і не намагаються визначити, чи виправдовують себе такі пільги.

Багато компаній сьогодні змушені переглянути набір тих пільг, які вони надають працівникам. Це спричинено зокрема щорічним (на 7-9%) зростанням вартості медичних програм, які часто входять у соціальний пакет працівника.

Медичні програми та пенсійні пільги

Майже кожен керівник, який взяв участь в опитуванні, стверджує, що його компанія пропонує працівникам медичне страхування, а 68% пропонують також спеціальні пенсійні пільги (Exhibit 1).

Респонденти розуміють, що пільги для працівників мають чималий вплив на фінансову діяльність компанії. 63% компаній, які пропонують своїм працівникам медичне страхування та пільги після виходу на пенсію, вважають медичне страхування більш важливим фактором для працівників. Попри те, що багато компаній витрачає величезні гроші на пенсійні пільги, лише 17% опитаних керівників вважають їх найбільш важливими для своїх працівників. 21% керівників вважають, що медичне страхування та пенсійні пільги мають однаковий вплив та значення для працівників.

Конкурентна перевага

Незалежно від вартості пільг, наданих компанією, керівники переконані, що їхні інвестиції у цю сферу є цілковито виправданими. Переважна більшість (89%) погоджується, що надання пільг є "важливим" або "надзвичайно важливим" фактором конкурентоспроможності їхньої компанії (Exhibit 2).

Респонденти також вважають пільги одним із ключових факторів, які необхідні для залучення в компанію талановитих працівників. 58% стверджують, що залучення та утримання талантів є основною причиною впровадження пільг.

Про що не знають керівники

Попри те, що керівники часто вважають пільги критичним фактором для створення конкурентної переваги їхньої компанії, результати дослідження показують, що вони не знають, чого насправді прагнуть працівники і не здатні виміряти дійсний вплив пільг на діяльність компанії.

43% респондентів визнають, що не знають про потреби працівників "нічого" або "майже нічого" (Exhibit 3). Лише 13% респондентів стверджують, що "дуже добре" знають потреби своїх працівників. Абсолютна більшість респондентів признається, що ніколи не намагалися виміряти зв'язок між витратами на пільги та перевагами, які отримує компанія.

Працівники та їхній вік

Із дослідження стає очевидним, що роботодавці мають змогу краще використовувати пільги для залучення та утримання талантів у компанії. Зокрема, компанії можуть відшукати більш ефективне використання для пенсійних пільг, як збільшення цінності компанії для талановитих працівників.

Експерти з питань пенсійного забезпечення переконані, що критичним віком, коли працівник починає планувати, що він робитиме на пенсії, є 50 років. Слід замислитися, чи потрібно компаніям використовувати такі пільги для залучення молодих спеціалістів, яким ще не виповнилося 50? (Exhibit 4)

Отже, очевидним залишається той факт, що роботодавцям слід більш уважно ставитися до питань пільг та працювати над збільшенням ефективності їх впливу на працівників.

За матеріалами "An executive perspective on employee benefits: A McKinsey Survey", The McKinsey Quarterly (June 2006).


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Работай меньше, успевай больше. Программа персональной эффективностиРаботай меньше, успевай больше. Программа персональной эффективности
Цельная жизнь. Ключевые навыки для достижения ваших целейЦельная жизнь. Ключевые навыки для достижения ваших целей
Ловушка времени. Классическое пособие по тайм-менеджментуЛовушка времени. Классическое пособие по тайм-менеджменту
Гении и аутсайдеры. Почему одним все, а другим ничего?Гении и аутсайдеры. Почему одним все, а другим ничего?
Kind Regards. Деловая переписка на английском языкеKind Regards. Деловая переписка на английском языке

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)