ТЕНДЕНЦІЇ | Мотивація персоналу 7 грудня 2009 р.

Методи мотивації співробітників у 2010-му році

Попри рекордні показники рівня безробіття, 2010-ий рік ризикує стати одним із найскладніших у плані пошуку роботодавцями талановитих співробітників та утримання найкращих працівників.

Джойс Гіоя (Joyce Gioia) Джойс Гіоя
(Joyce Gioia)
"Незважаючи на глобальну рецесію та миттєвий злет рівня безробіття, дослідження показують, що роботодавці вже сьогодні стикаються із проблемами нестачі кваліфікованої робочої сили", — розповідає Джойс Гіоя (Joyce Gioia), генеральний директор Employers of Choice Inc. Вона радить використовувати проактивний підхід до мотивації найталановитіших співробітників, називаючи вісім методів залучення та утримання. Їх, на її переконання, будуть використовувати наймудріші роботодавці, які розуміють, що надлишок непрацевлаштованих кандидатів на ринку ще не означає, що конкретно у вашій компанії з персоналом буде все гаразд. Ось ці методи:
  1. Завжди проводити тренування для лідерів, перш ніж просунути людину на керівну посаду. Це дуже суттєво знизить плинність в компанії та підвищить мотивацію.

  2. Використовувати 5-10% прибутку на навчання для персоналу.

  3. Інвестувати час та зусилля у створення "вхідної програми" для новачків у компанії. Ця програма повинна тривати як мінімум 1 рік.

  4. Провести курси перекваліфікації та реорієнтації для людей, які працюють у компанії вже протягом тривалого періоду. Уявіть, як багато змінилося за 10 років. Вочевидь, ваші люди потребують переорієнтації.

  5. Знищити всі джерела, які підсилюють страх та ворожість всередині організації. Створити культуру взаємної підтримки та довіри.

  6. Бути екологічними та розвивати цю цінність у своїй галузі.

  7. Створити програму бонусів, яка дозволятиме людям повністю відкритися — тобто буде індивідуальною та враховуватиме сильні сторони кожного працівника.

  8. Розробити програму, яка спонукатиме людей до інновацій. Виплачувати бонуси за яскраві та корисні для компанії ідеї, висловлені співробітниками.

За матеріалами "Adopt Eight Resolutions to Engage Employees in 2010", Chief Learning Officer.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Формула максимуму. Переможні стратегії досягнення цілейФормула максимуму. Переможні стратегії досягнення цілей
Тригери. Сформуй звички і стань тим, ким хочеш бутиТригери. Сформуй звички і стань тим, ким хочеш бути
S.U.M.O. (Shut Up, Move on®). Замовкни та працюйS.U.M.O. (Shut Up, Move on®). Замовкни та працюй

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management



➥ Дякую, я вже підписана(-ий)