ТЕНДЕНЦІЇ | Бізнес-вумен 5 березня 2013 р.

11 жінок, які заснували неймовірні компанії

11 жінок, які заснували неймовірні компанії
Ілюстрація: Shutterstock
У переліку Forbes «America's Most Promising Companies» («Найперспективніші компанії Америки») — одинадцять фірм, заснованих жінками. Як вважають автори списку, — дещо замало. Що ж, зрозуміло, хотілося б, щоб зіркових бізнес-леді було більше… Наразі ж Forbes представляє перелік «11 Women Who Started Amazing Companies» («11 жінок, які заснували неймовірні компанії»). У цьому списку фігурують дуже різні компанії, спільне в них одне — усі вони несамовито яскраві; зрештою, як і їхні засновниці.

Емі Каллахан (Amy Callahan), 33 роки, Collective Bias
Співзасновниця та операційний директор компанії, що координує роботу блогерів-фрілансерів, які створюють контент для маркетингових кампаній. Серед клієнтів Collective Bias — чимало світових лідерів, зокрема, це — Disney, Johnson & Johnson, Sears, Heinz.

Дженніфер Гольмгрен (Jennifer Holmgren), 52 роки, LanzaTech
Очолює компанію, що займається виробництвом палива з низьким вмістом вуглецю. Паливо продукується за новаторською технологією з виробничих відходів металургійних, нафтопереробних та хімічних підприємств. До речі, за версією вищезгаданого переліку «Найперспективніші компанії Америки», LanzaTech — найбільш інноваційна компанія США. А ім'я Дженніфер Гольмгрен увічнено у більше ніж 50 патентах.

Кеті Лік (Kathy Leake), 46 років, LocalResponse
Співзасновниця та президент компанії, заснованої 2011 року. Сьогодні це потужна платформа реклами у соціальних медіа, котру використовують чимало провідних світових брендів, як-то Coca-Cola, FedEx, Fraft Foods та інші.

Маріанн Сільвер (Marianne Silver), 43 роки, Coyote Logistics
Маріанн та Джефф Сільвери заснували Coyote Logistics 2006 року. Сьогодні цей постачальник логістичних послуг демонструє найдинамічніші темпи зростання серед аналогічних фірм Північноамериканського континенту. Джефф очолює компанію, а Маріанн виконує в ній роль HR-директора.

Наташа Ештон (Natasha Ashton), 38 років, Petplan
Наташа та Кріс Ештони заснували Petplan 2006 року, коли закінчували Вартонську школу бізнесу. Сьогодні це глобальний постачальних страхових ветеринарних полісів для домашніх улюбленців.

Дещо незвично, але у цій компанії — два CEO. Звісно, на цих посадах — Наташа та Кріс Ештони.

Шазі Візрам (Shazi Visram), 36 років, Happy Family
Заснувала Happy Family 2006 року. Сьогодні компанія, котру очолює Шазі, постачає фасовані органічні харчові продукти для дітей різного віку в 17 тис. магазинів США.

Шерил О'Лоуглін (Sheryl O'Loughlin), 46 років, Plum Organics
Співзасновниця Plum Organics (створена 2007 року). Компанія, займається реалізацією фасованих органічних харчових продуктів для дітей різного віку.

Джіджі Лі Чан (Gigi Lee Chang), 45 років, Plum Organics
Співзасновниця Plum Organics. Компанія, займається реалізацією фасованих органічних харчових продуктів для дітей різного віку.

Джулі Маттерн (Julie Mattern), 36 років, Rubicon Project Співзасновниця відомої онлайн-біржи реклами (заснована 2007 року). Ця компанія надзвичайно швидко зросла до глобальних масштабів.

Стефані Фон (Stephanie Fohn), 52 роки, WhiteHat Security
Співзасновниця та СEO WhiteHat Security (заснована 2001 року) — відомого розробника рішень із захисту веб-сайтів та тестування їхньої безпеки.

Денна Калдуелл (Danna Caldwell), 34 роки, Menchie's Frozen Yogurt
Створила Menchie's разом зі своїм чоловіком Адамом. Зараз ця компанія має 230 точок продажу замороженого йогурту у різних країнах світу.

За матеріалами "11 Women Who Started Amazing Companies", Forbes.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
11-12 грудня 2021
Київ
KPI: матеріальна мотивація персоналу
11-12 грудня 2021
Київ
Трансформаційне лідерство у бізнесі
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Мій бос — ідіотМій бос — ідіот
Мистецтво змінювання сердець, умів, дій: шлях зачарування в бізнесіМистецтво змінювання сердець, умів, дій: шлях зачарування в бізнесі
12 важелів успіху12 важелів успіху


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)