ТЕНДЕНЦІЇ | Маркетинг 21 листопада 2017 р.

Три маркетингові тренди, які не можна проґавити

Джерело: m!nd

Маркетингові інструменти постійно змінюються. І у той час, як ваші конкуренти розсилають e-мейли та займаються холодними дзвінками, варто звернути увагу на нові підходи до просування бренду. Ви ніколи не знатимете напевно, яка саме маркетингова стратегія спрацює для вашої компанії, доки не спробуєте її, не оптимізуєте та не налаштуєте під себе. Тому якщо хочете спробувати щось нове, ось три стратегії, якими лише нещодавно почали користуватися маркетологи.

Три маркетингові тренди, які не можна проґавити

Просування через лідерів думок

Цей маркетинговий інструмент має вибухову силу, і навряд чи щось зміниться найближчим часом. Із 200 маркетологів, опитаних Chute, 66% скористалися цим інструментом у рамках маркетингових стратегій у 2016-му році. Ця цифра й надалі зростатиме, оскільки все більше брендів тестують, чи працює просування з допомогою лідерів думок для їхнього продукту чи сервісу.

Інтерес до цього тренду неодмінно зростатиме, а з ним і витрати на залучення популярних лідерів думок, які й зараз вже майже космічні. Тому варто задуматися щодо запуску невеликих компаній з менш впливовими лідерами. На них зазвичай підписані дуже активні користувачі, та й через збільшення сервісів з блокування реклами варто шукати креативні способи донесення інформації про свій бренд.

Відеоблоги

Відеоблог (чи влог, як його ще називають), а особливо щоденний влог, допомагає створити велике коло лояльних послідовників вашого бренду. Споживачі люблять відеоконтент, а 1,5 млрд. користувачів YouTube дивляться відео понад одну годину на день. Потенціал аудиторії тут очевидний, особливо на мобільних пристроях.

Відео також роблять ваш імідж більш людяним, і споживачі починають асоціювати бренд з дружнім обличчям. Це допомагає швидко побудувати довіру, і чим більше ви вкладаєте у влог, тим більше довіри викликаєте.

Влогерство дає можливість вашим споживачам ближче познайомитися з вами, вашою командою та бізнесом. Якщо ви створите цікавий щоденний влог, у якого буде багато підписників, то популярність бренду та зростання бізнесу не забаряться.

Подкасти

Подкасти набувають шаленої популярності та дозволяють побудувати зв’язок із цільовим споживачем у той час, коли він їде на роботу чи робить фізичні вправи.

З точки зору підприємців, подкасти приваблюють людей, бо дозволяють споживати контент і паралельно займатися іншими справами, таким чином даючи змогу займатися багатьма завданнями та одночасно вчитися. «Слухаючи подкаст під час ранкової зарядки, можна чудово займатися самоосвітою», — каже Джим Періш (Jim Parrish), засновник Parrish Law Firm.

Проте не варто створювати довге рекламне повідомлення, що прославлятиме ваш бренд. Подкасти найбільш ефективні, коли ви розповідаєте історію та даєте можливість слухачу поринути у ваш світ.

За матеріалами "3 Hot Marketing Trends You Need to Try Now", Entrepreneur.

Ілюстрація: Depositphotos.comcomments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
22-26 жовтня 2018
Київ
Спеціаліст по персоналу — SpHR
24 жовтня 2018
Київ
KMBS IDEA DAYS: Нескінченні співбесіди чи бренд роботодавця?
25-26 жовтня 2018
Київ
Оцінка персоналу від А до Я

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Не бойся действовать. Женщина, работа и воля к лидерствуНе бойся действовать. Женщина, работа и воля к лидерству
Можливо все!Можливо все!
Бизнес в стиле фанк. Капитал пляшет под дудку талантаБизнес в стиле фанк. Капитал пляшет под дудку таланта
Доведи идею до ума. 100 творческих упражнений для мозгового штурма, проработки и реализации проектовДоведи идею до ума. 100 творческих упражнений для мозгового штурма, проработки и реализации проектов
Стратегия успеха. Как избавиться от навязанных стереотипов и найти свой путьСтратегия успеха. Как избавиться от навязанных стереотипов и найти свой путь


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)