ПРО ПОРТАЛ

Інтернет-портал для управлінців Management.com.ua було створено 14 березня 2001 року ініциативною групою консультантів компанії Strategic Consulting Group (нині — Strategic). Портал позиціонується як віртуальне середовище для професіоналів у галузі управління і має на меті обмін актуальною методологічною інформацією, практичним досвідом, а також обговорення теоретичних аспектів та проблем застосування управлінських ідей.

Цільова авдиторія: керівники та менеджери різного рівня у бізнесі, консультанти з питань управління, викладачі університетів та бізнес-шкіл, а також студенти цих закладів.


Пропозиція для авторів

Наш інтернет-портал передбачає широку участь дописувачів — фахівців, що формують якісну базу знань, в якій в демократичному стилі і різних комунікаційних формах "шліфуватимуться" методологічні аспекти менеджменту, актуальні на сьогоднішній день в Україні.

Для пропозиції матеріалів достатньо надіслати статтю або інший матеріал в будь-якому зручному для Вас форматі на адресу office@management.com.ua.


Редакційна політика

Вимоги та побажання до матеріалів, що претендують на розміщення:

  1. Відповідність ідеї порталу. Спрямованість на бізнес-тематику: методологію і практику управління відповідно до тематичних розділів сайту.
  2. Актуальність матеріалу. Ідеї в статті повинні носити характер "інноваційності", кейси — характер "кращої практики" ведення бізнесу в Україні або в світі. Статті не повинні повторювати матеріали, які вже розміщені на сайті.
  3. Концептуальний характер. Статті повинні бути орієнтовані на створення цінності для читачів у довгостроковій перспективі.
  4. Не реклама. Розміщуваний матеріал не повинен носити рекламний характер.
  5. Не антиреклама. Розміщуваний матеріал не повинен носити характер антиреклами.
  6. Збереження авторського права. Повинно бути підтверджено право на републікацию (у випадку якщо матеріал вже публікувався в ЗМІ).

Редакція залишає за собою право не публікувати надісланий матеріал без пояснення причин (принцип "рукописи не рецензуються і не повертаються").


Використання матеріалів порталу

Всі матеріали, опубліковані на сайті Management.com.ua є інтелектуальною власністю і охороняються Законом про авторські права. Використання в будь-якій формі матеріалів сайту дозволяється тільки з письмового дозволу авторів матеріалів або видань (якщо матеріал виходив у друкованому вигляді). У випадку републікації матеріалу в Інтернеті — активне посилання на портал Management.com.ua як на першоджерело є обовязковим.


МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua