БІЗНЕС-ВИДАННЯ: Журнал «ПРАКТИКА УПРАВЛІННЯ» (№4, 2008)

ПРАКТИКА УПРАВЛІННЯ (№4, 2008)

Вийшов з друку квітневий номер журналу «ПРАКТИКА УПРАВЛІННЯ», 2008:

Бізнес-ідея

Меблева інвестиція. Як організувати цех із виготовлення корпусних меблів
Для того, щоб розпочати організацію цеху з виробництва корпусних меблів, слід спочатку мати уявлення, які саме вироби можна буде виготовляти на цьому підприємстві. Йдеться, насамперед, про вироби з плитних матеріалів (ДСП — деревостружкової плити та ДВП — деревоволокнистої плити), а також з використанням елементів, виготовлених зі штучного каменю, MDF, скла, пластику, натуральної деревини, алюмінію. Останні, зазвичай, можна придбати вже у формі готових напівфабрикатів (стільниці зі штучного каменю, меблеві фасади зі скла, алюмінію, MDF, натуральної деревини). Конкретні вироби, які можна віднести до корпусних меблів — це письмові (офісні) столи, шафи, полички, шафи-купе, кухні, барні та інші стійки, меблі для ванних кімнат.

Маркетинг & PR

Що варто знати про корпоративні блоги
Більшість офісних працівників сучасних компаній у робочий час «живуть» у своєму віртуальному світі — вони «сидять» в чатах, реєструються на форумах, спілкуються з друзями в соціальних мережах на зразок Odnoklassniki.ru та створюють власні інтернет-щоденники. Деякі компанії намагалися обмежити доступ своїх працівників до віртуального світу на роботі, оскільки це негативно позначається на виконанні ними службових обов’язків. Однак залежність працівників від інтернету легше перевести у корисне русло, ніж заборонити.

Прес-реліз: mission impossible
Мабуть, ні для кого не є секретом, що успіх компанії часто залежить від її зв’язків із зовнішнім середовищем. Одним із каналів такого зв’язку є засоби масової інформації або, як тепер часто кажуть, мас-медіа – засоби комунікації. Ви можете бути найкращими серед конкурентів, виготовляти найкращу продукцію, запроваджувати безліч інновацій у своїх виробах, займатися благочинством та спонсорством, але якщо ваші потенційні клієнти про це не знатимуть, то ви ніколи не досягнете успіху і прибутків.

Продажі & Робота з клієнтами

Лояльність клієнтів і дохід
На сьогодні більшість поважних компаній мають у своєму арсеналі програми лояльності клієнтів: це і акції, і картки постійного клієнта, і конкурси, і дисконтні програми, і багато чого іншого на що здатен відділ маркетингу. Найбільш активно програми лояльності використовує роздрібний ринок і ринок прямих продажів. Ці програми не лише збільшують обсяги продажів, а й виводять на якісно новий рівень роботи. Зрозуміло, що виграють і клієнти, і компанії: Адже клієнти люблять подарунки, посмішки, знижки, привітання з днем народження. А компанії люблять фінансову вигоду — відомо, що привабити нового клієнта в чотири рази дорожче, ніж утримати старого. Але всі ці програми не можуть дати очікуваних результатів, якщо люди, які працюють на „фронт-офісі”, тобто з клієнтом, і які відповідальні за реалізацію програм лояльності, не зовсім розуміють, чого від них очікують. Навіть найгеніальніша програма лояльності може бути зведена нанівець, якщо персонал не готовий до тривалих стосунків з клієнтами і не „проникся” духом любові до клієнта. Тому перед тим, як почати впроваджувати програму лояльності, важливо з’ясувати для себе, яких конкретних результатів ви очікуєте: чи це зростання обсягів продажу, чи частіша повторюваність покупок, чи це кросс-продаж (продаж клієнтові додаткових товарів чи послуг вашої ж фірми), чи це просто данина моді. Після цього проаналізуйте, які якості персоналу необхідні для успішної реалізації програми лояльності.

Право

Така знайома комісія
Продаж товару чи послуг через „треті руки” є досить поширеним явищем у підприємництві. Такий вид діяльності має назву комісії. Комісія приваблює як торгових посередників, так і власників товарів (продукції, послуг), оскільки має свої переваги порівнянно з іншими способами реалізації.

Фінанси & Облік

Молодість — це недолік, що з часом зникає. Як сформувати кредитну історію новосвореному підприємству
Якщо підприємство чи підприємець тільки розпочинає свою діяльність, банківське фінансування розвитку його бізнесу є дуже обмеженим. Це значною мірою зумовлено відсутністю кредитної історії. Отримання невеликих, так званих експрес-кредитів на розвиток бізнесу хоч і є дорогим задоволенням, однак приваблює підприємців швидкістю надання та відсутністю вимог щодо застави. Якщо підприємство вчасно виконує свої зобов’язання за цим кредитом — поступово формується позитивна кредитна історія, що дає змогу клопотатися про більші суми на довші терміни з деяким зниженням відсоткової ставки.

Безпека & Взаємодія з державними органами

Гадюка за пазухою
Одним із активів фірми чи підприємства, своєрідним інструментом досягнення основної мети бізнесу - отримання прибутку є трудовий колектив. Водночас, досвідчені бізнесмени знають із власного досвіду — не кожен конкурент завдасть такої шкоди, як свій працівник. Крах бізнесу, банкрутство, поглинання підприємств, зазвичай, ініціюються ззовні, але часто ці процеси неможливі без „тріщинки” усередині.

Дайджест податкових новин за березень

HR

Кадровий аудит методами соціоніки — поради для керівника
Кадровий аудит широко використовується провідними західними компаніями. У нас це поняття поки що мало відоме. По-перше, бракує власних вітчизняних фахівців у цій галузі, по-друге, управлінці ще не зіткнулись із гострою потребою використання потенційних можливостей своїх підлеглих. Продуктивність праці буде стабільно високою, якщо у колективі позитивний психологічний клімат. Людина добре працює, якщо її забезпечити не тільки матеріально (для багатьох людей важливі не лише матеріальні чинники), а коли до неї добре ставиться керівництво, дає таку роботу, яку вона в стані виконати, коли колеги підтримують, допомагають морально.

На правах реклами

Прем’єра Comarch Altum в Україні! Мистецтво Інформаційних Технологій
Comarch S.A. — міжнародна компанія, розробник програмного забезпечення і системний інтегратор, який постачає IT-рішення для сектору телекомунікацій, банківського сектору, фірм сфери надання послуг, державних структур і торгово-виробничих підприємств. Офіси компанії розташовані в 40 країнах світу, в них працює більше 2700 досвідчених IT-спеціалістів. Штаб-квартира, а також центр досліджень і розробки Comarch — найбільший в Центральній Європі виробничий центр інформаційних технологій — розміщений у Кракові.

Ласкаво просимо на ринок професійних виставок
Виставка «Розвиток і навчання. Підбір і оцінка 2008» успішно пройшла чергове випробування. У 2008 році ця подія відбулась 20 березня, ставлячи фінальну крапку серед HR виставок у березні. Незважаючи на те, що на початку березня відбулась виставка «Персонал Експо», а всередині цього ж місяця — виставка «Кадровий менеджмент», за рахунок своєї унікальності «Розвиток і навчання. Підбір і оцінка 2008» підтвердила багаторічний тренд свого успішного розвитку.

Управління з гумором

Докладніше про журналДокладніше про журнал



МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2025, Management.com.ua