назваавтор

Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців
Підписуйтесь на Менеджмент.Книги

сучасні бізнес-концепції, проривні ідеї, авторські тези
та цінні інсайти — не часто, виважено, по суті

КНИГИ :: Стратегія ::

Широким поглядом. Нова стратегія інновацій

Широким поглядом. Нова стратегія інновацій

КУПИТИ КНИГУ - Широким поглядом. Нова стратегія інновацій


КУПИТИ КНИГУ «Широким поглядом. Нова стратегія інновацій» в Kniga.biz.ua (за гривні)
Примітка: щодо придбання книжок просимо звертатися у відповідні інтернет-магазини або видавництва.
Назва: Широким поглядом. Нова стратегія інновацій
Автор(и): Рон Аднер
Видавництво: "Лабораторія", — 2022

Опис:
Оригінал (англ.): "The Wide Lens: A New Strategy for Innovation" by Ron Adner

Чому компанії із чіткою стратегією, інноваційним продуктом і натхненними лідерами на чолі все одно зазнають невдачі? Експерт з інновацій Рон Аднер уже понад десятиліття досліджує першопричини перемог та поразок у бізнесі і готовий провести читачів від Кенії до Каліфорнії, від транспорту до телекомунікацій, щоб розкрити приховану структуру успіху.

Захопливе дослідження, яке пропонує новий погляд на такі тріумфи, як стратегія Amazon щодо електронних книг і шлях Apple до домінування на ринку; монументальні невдачі на кшталт Michelin з run-flat шинами і Pfizer з інгаляційним інсуліном. «Ширший погляд» допоможе відкинути старі погляди на ведення бізнесу та скористатися новим потужним набором фреймворків та інструментів, які примножать ваші шанси на успіх інновацій.

Ця книжка змінить те, як ви бачите, як ви думаєте і як ви виграєте.

Чим хороша ця книжка:

 • Пояснює ризики вузького бачення, пов’язані з підходом до інновацій. Змушує керівників переосмислити свої інноваційні припущення та спрямувати захоплення від концепції нового продукту на критичну оцінку кожного потенційного партнера та зацікавленої сторони.
 • Здійснює глибокий аналіз як успіхів, так і поразок відомих компаній, та демонструє, як наше бачення впливає на успіх продукту чи проєкту.
 • Надає проривні методи, які допоможуть компаніям усунути сліпі зони у стратегії та помітно збільшити шанси на успіх.
 • Книжка є результатом більш ніж десятиліття досліджень та випробувань, які Рон Аднер і його команда провели для того, щоб зрозуміти структуру справжньої перемоги у бізнесі.


ЦИТАТИ ˅

Про сліпу зону інновацій:

Сліпа зона інновацій — це проблема, що стосується кожного: незалежно від того, генеральний директор ви чи член проєктної групи; працюєте у великій транснаціональній компанії або стартапі; у корпоративному секторі чи некомерційній організації; робите внесок у спільні зусилля або інвестуєте у свої. У будь-якій ситуації ваш успіх залежить не тільки від ваших власних зусиль, а й від спроможностей, бажання та ймовірності того, що партнери, які утворюють вашу екосистему інновацій, також досягнуть успіху.

Про ризик спільних інновацій:

Ризик спільних інновацій не робить справи поганими — він просто робить їх інакшими. Щойно ми зрозуміємо ризик спільних інновацій, то знайдемо спосіб визначення можливостей і загроз, ми подумаємо про терміни та позиціонування на ринку, а також поміркуємо про розроблення наших пропозицій і пом’якшення ризиків. Насправді способи вимірювання успіху самі собою також змінюються. Є хороша новина: спроможність бачити те, що насправді впливає на успіх, збільшує шанс на успіх.

Про мапу клієнтської цінності:

Створення мапи клієнтської цінності — це вправа з командної дисципліни. Це змушує вас і вашу команду чітко говорити про цінність і всі кроки, які ви зробите, щоб утілити її в реальність. Це змушує вас побачити проблеми до того, як вони стануть проблемами. Чіткі кроки вправи вимагають від вас ставити запитання, які в іншому випадку можна було б радо відкласти чи відсунути або потреби ставлення яких ви навіть не усвідомлюєте. Хто саме є вашим кінцевим споживачем? Роздрібний продавець, який представляє ваш продукт? Людина, яка його купує? Людина, яка ним користується? У якій послідовності повинні діяти ваші партнери? Хто кому що передає? Хто є видимим брендом, а хто — невидимим гвинтиком? Де співінноватори вступають на критичний шлях? Хто перший, а хто наступний? Хто готовий і бажає? Хто готовий, але не хоче? А хто ні те, ні інше?


Про автора:

Рон Аднер (Ron Adner) — професор стратегії в школі бізнесу Дартмутського коледжу, виступає спікером і консультантом для компаній по всьому світу. Останні десять років вивчає першопричини успіху та невдачі інновацій. Публікувався в The Wall Street Journal, Financial Times, Forbes і Harvard Business Review.


Зміст:
 • Вступ

  Частина I. Побачити екосистему

 • 1. Чому все йде не так, коли ви вважаєте, що робите все правильно
 • 2. Ризик спільних інновацій: бачити переваги, коли впроваджуєш інновації не сам
 • 3. Ризик у ланцюжку погодження змін: спроможність бачити всіх споживачів на шляху до кінцевого споживача вашого продукту
 • Рефлексія на Частину I. Внутрішні та зовнішні екосистеми навколо вас

  Частина II. Обрати своє місце

 • 4. Окреслення екосистеми: визначення гравців і місцеперебування
 • 5. Ролі та відносини: бути лідером чи послідовником в екосистемі інновацій?
 • 6. Правильне місце і правильний час: хто встиг, той і з’їв?
 • Рефлексія на Частину II. Розширити перспективу означає змінити розмову

  Частина III. Виграти гру

 • 7. Зміна гри: переналаштуйте екосистему так, щоб вона працювала на вас
 • 8. Успіх послідовності: перемога у спільній грі
 • 9. Помноження ваших шансів на успіх

 • Подяки
 • Примітки


ВІДГУКИ ˅
"Рон Аднер — проривний мислитель. Він зменшує масштаб, щоб чіткіше показати нам, як і чому одні інновації приживаються, а інші ні". — Джим Коллінз, автор книжки «Від хорошого до величного»

* * *

"«Широким поглядом» пропонує читачам посібник, який допоможе читачам дістатися до ширшої картини, розширити їхнє критичне мислення, та знайти можливі проблеми, які можуть зруйнувати перспективи інноваційних продуктів і послуг". — New York Journal of Books

* * *

"Важливе читання для новаторів". — Kirkus Reviews


ІНШІ КНИГИ АВТОРА (Рон Аднер):
НОВІ КНИГИ ПО ТЕМІ:ПОПУЛЯРНІ КНИГИ ПО ТЕМІ:МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua