назваавтор

Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців
Підписуйтесь на Менеджмент.Книги

сучасні бізнес-концепції, проривні ідеї, авторські тези
та цінні інсайти — не часто, виважено, по суті

КНИГИ :: Історія, Бізнес-романи, Мемуари ::

Зліт. Ілон Маск і перші відчайдушні роки SpaceX

Зліт. Ілон Маск і перші відчайдушні роки SpaceX

КУПИТИ КНИГУ - Зліт. Ілон Маск і перші відчайдушні роки SpaceX


КУПИТИ КНИГУ «Зліт. Ілон Маск і перші відчайдушні роки SpaceX» в Kniga.biz.ua (за гривні)
Примітка: щодо придбання книжок просимо звертатися у відповідні інтернет-магазини або видавництва.
Назва: Зліт. Ілон Маск і перші відчайдушні роки SpaceX
Автор(и): Ерік Берґер
Видавництво: "Наш Формат", — 2022

Опис:
Оригінал (англ.): "Liftoff: Elon Musk and the Desperate Early Days That Launched SpaceX" by Eric Berger

➥ Повна історія перших років SpaceX, уперше доступна загалові

— Та це неможливо!
— А що для цього потрібно?

Інколи саме так Ілон Маск спілкувався з інженерами. Як йому вдалося створити провідну компанію аерокосмічної галузі, якщо в його успіх майже ніхто не вірив? Чому перших 300 працівників він набирав особисто й на співбесіді перевіряв уміння мислити, а не знання? Чому інженери говорили, що час у SpaceX ніби собачий вік — рік за сім?

Із кінематографічною яскравістю автор відтворює історію сумнівного стартапу, що став дуже успішною компанією. Ви дізнаєтеся, чому перед важливими пусками Маск із родиною їздив у Діснейленд і як нинішня найбагатша людина на планеті у 2008-му канючила фінансування для порятунку компаній. І ще багато фактів, що аж ніяк не вписуються в межі «історій успіху».

Чому ця книжка

Дуже чесна оповідь про компанію, на успіху якої ставили хрест всі, крім засновника. Ілон Маск уперше погодився розказати повну історію SpaceX, яскравих падінь і спроб оговтатися.

Для кого

Для якнайширшого кола читачів, усіх, кого цікавить нетипова історія успіху Ілона Маска. Знахідка для стартаперів, які бояться помилятися.


ЦИТАТИ ˅

Дозвіл на помилку

Маск відрізнявся від конкурентів іще дечим важливим: він не забороняв помилятися. У майже всіх інших аерокосмічних компаніях старанно уникають помилок, щоб це, чого доброго, не відобразилося на річних оцінках ефективності. Натомість Маск заохочував команду рухатися швидко, будувати й ламати.

У якійсь урядовій лабораторії або великій аерокосмічній фірмі інженер за кар’єру може напрацювати стоси документів, але так і не торкнутись обладнання. А ось інженерипроєктувальники ракети Falcon 1 більшість часу проводили на виробництві й перевіряли ідеї, замість обговорювати їх. Менше говори, більше роби.

Маск і «його» люди

Протягом однієї зустрічі Ілон міг бути то дотепним, то смертельно серйозним, то глибоким, то жорстким, то задумливим, то поборником найдрібніших деталей ракетної науки. Та понад усе він був джерелом надприродної сили, яка рухає все вперед. Ілон Маск просто хоче, щоб задумане втілювалося.

…Одна з найцінніших навичок Маска — уміння бачити тих, хто на це здатний. — Серед інженерів є купа порожняків і лише одиниці справжні, — каже Маск. — Щоб відрізнити, мені зазвичай вистачає п’ятнадцяти хвилин.


Про автора:

Ерік Берґер (Eric Berger) — провідний редактор із космічної тематики Ars Technica, астроном. Сертифікований метеоролог, заснував компанію Space City Weather.


Зміст:
 • Пролог

 • Розділ 1. Ранні роки
 • Розділ 2. Merlin
 • Розділ 3. Кваджалейн
 • Розділ 4. Місія «Перший політ»
 • Розділ 5. Продаж ракет
 • Розділ 6. Місія «Другий політ»
 • Розділ 7. Техас
 • Розділ 8. Місія «Третій політ»
 • Розділ 9. Вісім тижнів
 • Розділ 10. Місія «Четвертий політ»
 • Розділ 11. Завжди доходити до одинадцяти

 • Епілог
 • Подяки
 • Ключові працівники і працівниці SpaceX із 2002 по 2008 роки
 • Хронологія
 • Турецький гуляш від Б’юлента Алтана


ВІДГУКИ ˅
"Ця книжка про злети й падіння першої команди SpaceX, людей, що сформували ДНК однієї з найамбітніших компаній цього сторіччя, їхній шлях до зірок. Вони кинули виклик маститим корпораціям, збунтувалися проти застарілого державного регулювання — і виграли в цій боротьбі. Та їхня мрія на цьому не завершилася: підкорення космосу тривалий і неймовірно захопливий процес, тож продовження буде". — Наталія Боротканич, координаторка космічних проєктів Noosphere, популяризаторка науки

* * *

"«Зліт» читається як твір золотої доби наукової фантастики, але це не роман Роберта Гайнлайна чи Артура Кларка. Це правдива, дивовижна історія чоловіків і жінок, які втілили науково-фантастичні мрії в реальність". — Гомер Гікем, автор книжки «Хлопці-ракетники» («Жовтневе небо») та колишній інженер NASA


НОВІ КНИГИ ПО ТЕМІ:ПОПУЛЯРНІ КНИГИ ПО ТЕМІ:МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua