назваавтор

Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців
Підписуйтесь на Менеджмент.Книги

сучасні бізнес-концепції, проривні ідеї, авторські тези
та цінні інсайти — не часто, виважено, по суті

КНИГИ :: Економіка, Суспільство ::

Гарантована робота. Аргументи «за»

Гарантована робота. Аргументи «за»

КУПИТИ КНИГУ - Гарантована робота. Аргументи «за»


КУПИТИ КНИГУ «Гарантована робота. Аргументи «за»» в Kniga.biz.ua (за гривні)
Примітка: щодо придбання книжок просимо звертатися у відповідні інтернет-магазини або видавництва.
Назва: Гарантована робота. Аргументи «за»
Автор(и): Павліна Чернева
Видавництво: "Лабораторія", — 2022

Опис:
Оригінал (англ.): "The Case for a Job Guarantee" by Pavlina R. Tcherneva

В житті немає жодних гарантій. А якщо ти просто хочеш працювати і отримувати гідну заробітну плату? У цій книжці експертка з економіки Павліна Чернева доводить, що кожна людина має право на гарантовану роботу.

Пандемія призвела до величезних втрат — ринки обвалювалися один за одним, а безробіття хвилею прокотилося світом. Для того, щоб уникнути цього у майбутньому Чернева пропонує теоретичну модель «гарантованої роботи». У основі ідеї — можливість добровільного працевлаштування на державну службу кожному, хто цього потребує. Чітко та переконливо авторка перераховує численні переваги такої політики та пропонує план її впровадження.

Безробіття дорого обходиться людям, громадам та державам. Але ці втрати поєднуються та множаться, доки ми це толеруємо. Саме тому модель «гарантованої роботи» стане інвестицією у людські та природні ресурси, а також формою щеплення проти епідемії безробіття.

Чим хороша ця книжка:

 • Авторка створює абсолютно нове бачення того, як ми можемо рухати світову економіку та суспільство вперед, забезпечуючи гарантовані державою робочі місця.
 • Порівнює пандемічну кризу із Великою депресією і Другою світовою війною та пояснює, чому так важливо створити ефективну мережу соціального захисту, яка була зруйнована помилковим економічним мисленням.
 • Розвінчує міф про безробіття як про неуникне явище та пропонує нову макроекономічну модель.
 • Пропонує введення гарантованої роботи у контексті Нового зеленого курсу, який є відповіддю на зміни клімату й економічну нерівність.


ЦИТАТИ ˅

Про ідею Гарантованої роботи

Гарантована робота має вузьку й чітку мету — забезпечити гідне працевлаштування з гідною оплатою всім шукачам роботи, які стукають у двері. Але також за своєю суттю й задумом вона охоплює широке коло соціальних та економічних проблем і допомагає досягти більш справедливої економіки. По суті, Гарантована робота — це політика турботи, яка категорично відкидає думку, що люди в економічній скруті, занедбані житла й небезпечне довкілля — прикрі, але неуникні побічні наслідки ринкової економіки.

Про безробіття

Однак безробіття вважається «нормальним» явищем. Економісти навіть називають його «природним» і розробляють програми довкола його певного «оптимального» рівня. Ідея, що вимушене безробіття — прикре, проте неуникне явище, і начебто є відповідний його рівень для безперервного функціонування економіки, — один із великих недосліджених міфів нашого часу. До того ж це погана економіка.

Про ринок праці

Поширена думка, що в умовах сильної економіки кожен, хто шукає роботу, зможе її знайти. Будь-які перешкоди, що можуть виникнути, пов’язані з особистими хибами: браком потрібних навичок, недостатньою освітою або ж слабким заохоченням та нездатністю до ухвалення рішень. Звичайно, для більшості економістів «повна зайнятість» — фактично ситуація, коли мільйони людей вимушено позбавлені роботи (через особисті помилки або ні), а не та, коли кожен, хто готовий, хоче і здатен працювати, може насправді влаштуватися на роботу.


Про автора:

Павліна Чернева (Pavlina Tcherneva) — американська економістка, доцентка економіки у коледжі Бард науковиця Інституту економіки Леві. Спеціалізується на сучасній монетарній теорії та державній політиці. Дописує у BBC, The New Yorker, Bloomberg, CNN, The New York Times, WSJ.


Зміст:
 • Подяки
 • Передмова

 • 1. Державна можливість доброї роботи
 • 2. Зависока ціна за порушений стасус-кво
 • 3. Гарантована робота: новий суспільний договір та макроекономічна модель
 • 4. Але як ви за це заплатите?
 • 5. Що, де і як: робочі місця, розробка і втілення
 • 6. Гарантована робота, Новий зелений курс і не лишеНовий зелений курс і не лише

 • Примітки


ВІДГУКИ ˅
"Більш ніж будь-який елемент державної політики «Гарантована робота» може допомогти нам побудувати справедливу економіку та рівноправне суспільство. Павліна Чернева написала ідеальний посібник для тих, хто хоче зрозуміти, як і чому гарантована робота може принести багато користі". — Аді Баркан, американський адвокат і ліберальний активіст

* * *

"«Гарантована робота» — це перспективна, здорова ідея для економічної реформи. За роки самовідданої праці Павліна Чернева розробила план, і сьогодні він готовий стати фундаментальним стовпом прогресивного порядку денного". — Джеймс Ґелбрейт, викладач Техаського університету в Остіні


НОВІ КНИГИ ПО ТЕМІ:ПОПУЛЯРНІ КНИГИ ПО ТЕМІ:МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua