назваавтор

Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців
Підписуйтесь на Менеджмент.Книги

сучасні бізнес-концепції, проривні ідеї, авторські тези
та цінні інсайти — не часто, виважено, по суті

КНИГИ :: Управління проєктами/продуктами ::

Lean UX. Створення класних продуктів із командами Agile

Lean UX. Створення класних продуктів із командами Agile

КУПИТИ КНИГУ - Lean UX. Створення класних продуктів із командами Agile


КУПИТИ КНИГУ «Lean UX. Створення класних продуктів із командами Agile» в Kniga.biz.ua (за гривні)
Примітка: щодо придбання книжок просимо звертатися у відповідні інтернет-магазини або видавництва.
Назва: Lean UX. Створення класних продуктів із командами Agile
Автор(и): Джеф Ґотельф, Джош Сейден
Видавництво: "ArtHuss", — 2024

Опис:
Оригінал (англ.): "Lean UX: Designing Great Products with Agile Teams" by Jeff Gothelf, Josh Seiden

Lean UX став найкращим підходом до дизайну взаємодії, розробленим спеціально для сучасних гнучких команд. У другому виданні цієї відзначеної нагородами книги провідні фахівці Джеф Ґотельф і Джош Сейден розширюють цінні принципи, тактики та методи Lean UX, викладені у першому виданні, і розповідають, як продуктові команди можуть легко інтегрувати дизайн, експерименти, ітерації та безперервне навчання від реальних користувачів у свій Agile-процес.

Натхненна теоріями Lean та Agile, Lean UX дозволяє зосередитися на реальному досвіді, який проєктується, а не на результатах. Ця книга покаже вам, як тісно співпрацювати з іншими членами продуктової команди, збирати та надавати зворотний зв’язок на ранніх стадіях і часто. Ви дізнаєтеся, як керувати дизайном за допомогою коротких ітеративних циклів, щоб оцінити, що найкраще працює для бізнесу та користувачів. Lean UX покаже вам, як здійснити ці зміни на краще.

 • Сформулюйте бачення проблеми, яку ви вирішуєте, і зосередьте свою команду на правильних результатах
 • Донесіть інструментарій дизайнерів до решти вашої продуктової команди
 • Діліться своїми ідеями з командою на ранній стадії процесу
 • Створюйте мінімально життєздатні продукти, щоб визначити, які ідеї є дійсними
 • Враховуйте думку замовника протягом усього проєктного циклу
 • Зробіть свою команду більш продуктивною: об’єднайте Lean UX із фреймворком Agile Scrum
 • Зрозумійте організаційні зміни, необхідні для інтеграції Lean UX


ВІД АВТОРІВ ˅
Lean UX розбиває бар’єри, що відділяли дизайнерів програмного забезпечення від справжніх потреб бізнесу з одного боку та проблем власне впровадження — з іншого. Lean UX враховує не лише дизайнерів, він запрошує наших партнерів у бізнесі та технології працювати з нами над найкращим рішенням на цьому шляху.

Колись у Джефа був великий клієнт зі сфери фармацевтики. Він найняв агентство, у якому працював Джеф, щоби змінити дизайн своєї платформи для онлайн-торгівлі. Метою було збільшити прибуток на 15 відсотків. Джеф був головним дизайнером взаємодії в команді. Члени команди на кілька місяців зачинилися в офісі й вивчали поточну систему, ланцюжок постачання, конкурентів, цільову аудиторію та сценарії контекстуального використання. Вони досліджували персон і збирали стратегічні моделі. Джеф створив нову інформаційну архітектуру для каталогу продукції та придумав абсолютно новий досвід купівель і платежів. Коли ці місяці минули й роботу було завершено, команда зібрала все в презентацію PowerPoint. Презентація була чималенька — як і належало, зважаючи на ціну 600 000 доларів! Команда приїхала до офісу клієнта і провела там повний восьмигодинний робочий день, пояснюючи кожен піксель та кожне слово у презентації. Коли вони завершили, клієнти вітали їх оплесками (їй-бо!). Джеф і його команда видихнули з полегшенням. Клієнту сподобалася їхня робота. І команда Джефа ніколи більше не відкривала цю презентацію.

Через півроку після зустрічі з презентацією на сайті клієнта не змінилося нічого. Клієнт також ніколи більше не відкривав цю презентацію. Мораль цієї історії: створення вивірених до пікселя специфікацій може бути шляхом до отримання шестизначних сум за консультування, але не до суттєвого поліпшення реального продукту, критично важливого для реальних користувачів. Дизайнери теж не приходять у цей бізнес заради специфікацій. Ми хочемо створювати послуги й товари, що мають значення, а не писати папери.


Про авторів:

Джеф Ґотельф (Jeff Gothelf) допомагає організаціям створювати кращі продукти, а керівникам — розбудовувати культуру, яка сприяє цьому. Почавши як розробник програмного забезпечення, зараз Джефф працює коучем, консультантом і ключовим спікером, допомагаючи компаніям подолати розриви між бізнес-гнучкістю, цифровою трансформацією, управлінням продуктами та дизайном, орієнтованим на людину.

Джош Сейден (Josh Seiden) — дизайнер, автор, коуч і продакт-лідер із великим досвідом створення цифрових продуктів і послуг. Він привносить підприємницький дух та орієнтовану на користувача перспективу у свою роботу з великими та малими компаніями. Допомагає командам знаходити та оцінювати ринкові можливості, а потім створювати правильний підхід до їх реалізації, а також розробляти й постачати чудові продукти та послуги.


Зміст:
 • Передмова
 • Від авторів
 • Вступ
 • Частина перша: ВВЕДЕННЯ ТА ПРИНЦИПИ

 • Розділ 1. Lean UX: зараз важливіше, ніж будь-коли
 • Розділ 2. Принципи
 • Частина друга: ПРОЦЕС

 • Розділ 3. Результати спрямовують бачення
 • Розділ 4. Дизайн у співпраці
 • Розділ 5. Мінімально життєздатні продукти та прототипи
 • Розділ 6. Зворотний зв’язок і дослідження
 • Частина третя: LEAN UX У ВАШІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ

 • Розділ 7. Інтеграція Lean UX та Agile
 • Розділ 8. Організаційні зміни
 • Розділ 9. Приклади
 • Покажчик


ІНШІ КНИГИ АВТОРА (Джош Сейден):
НОВІ КНИГИ ПО ТЕМІ:ПОПУЛЯРНІ КНИГИ ПО ТЕМІ:МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua