ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на 'Від медичної допомоги до медичних послуг' (читати)



 Відгук на 'Від медичної допомоги до медичних послуг' (читати)
Автор: Наталія
Дата:   2008-01-08 16:34:21

Павло, Мирославо, вітаю!

Дуже непогана стаття. Особливо, як на першу спробу :)
Як і просили, буквально кілька зауважень.
Перше: побачила кілька граматичних помилок (але сама розумію, як важко за слідкувати).
Друге: я так зрозуміла, що стаття планувалася більше як популярна, не наукова, але я не впевнена, що непрофесіоналу (в охороні здоров"я), все буде повністю ясно. Я про те, що деякі принципові положення нам (з ШОЗ) зрозумілі з півслова, то й читати статтю легко, а от "непосвячені" можуть дечого не вловити. Хоча, це можуть бути мої суб"єктивні побоювання - аби всі зрозуміли :)
Третє: наголос зроблений більше на приватну медицину, але, мені здається, реформи насамперед потрібні в державній системі. І приватна система навряд зможе стимулювати ці реформи (не трапилося ж цього за останні 10 років...). Але підхід до змін у державній системі має - напевно - бути більш орієнтованим на громадське здоров"я, аніж на створення бізнес-середовища (навіть - орієнтованого на клієнта). До того ж, ми знаємо, що закони ринку не можна "беоглядно" прикладати до сфери здоров"я (про це ви зазначили). Та це, власне, скоріше пропозиція щодо наступної статті, аніж критика цієї :)
Успіхів і натхнення!


МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua