ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на статтю 'Почему консультанты обычно не достигают цели' (читати статтю)



 Відгук на статтю 'Почему консультанты обычно не достигают цели' (читати статтю)
Автор: Ігор Підручний
Дата:   2005-05-14 01:57:40

Можливо, автор мав досвід з якимись непрофесіоналами,
але консалтинговий бізнес є природній розподіл сил.

Я наприклад, не уявляю, що міг би робити на одному місці роботи, і знаю, що мої колеги просто не змогли б реалізовувати себе настільки, якби просто пішли на роботу.

Хоч, з іншої сторони, до багатьох консультантів у мене самого подібне ставлення. Консультантами не можуть бути всі підряд.

 Re: Відгук на статтю 'Почему консультанты обычно не достигают цели' (читати статтю)
Автор: Тарас
Дата:   2005-05-23 11:36:26

Согласен, разнообразных консультантов развелось, как собак нерезанных. Предложений в неделю прилетают десятки. У меня такое ощущение, что, по аналогии с выражением :"Кто умеет писать -становится писателем, а у кого нет таланта -литературным критиком", с консультантами такая же история.


МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua