Доброго дня.
Я недавно почала працювати в компанії, яка займається інвестиційними фондами. Можливо хтось порадить, як краще рекламувати даний вид фінансових послуг. Як правильно себе позиціонувати. Оскільки в Україні інвестують в інвестиційні фонди лише близько 0,1% людей.
Наперед вдячна.
Услуги инвестиционного фонда - это не конфеты. Тут просто так не пропиаришься. Как образец можно было бы взять рекламы банков - поскольку они тоже финансовые учереждения. Но если услуги банка, на сегодняшний день, населению более-менее понятны то услуги инвестфондов - дремучий, темный, черный лес. Если ваш фонд хочет привлекать массово средства частных инвесторов, т.е. населения - готовьтесь к длительной, кропотливой и достаточно дорогостоящей разъясниьтельной работе. Люди, в своей основной массе, сегодня, не понимают что такое инвестфонды и, следовательно, не доверяют им. Чего не понимаю - того боюсь. Если вам удасться решить этот вопрос, т.е. завоевать доверие хотя бы части населения - вы имеете шанс выйти в лидеры. Но, еще раз повторюсь - это длительная, кропотливая и дорогостоящая работа.
Те щоб доказати людям, що інвестиційні фонди дійсно працюють і що з їх допомогою можна заробляти непогані гроші справді важко. Ми готові до багаторазових розяснень і пояснень. Проблема в тому, щоб люди прийшли послухати. Недавно проводили семінар з нашими київськими партнерами, про який повідомили багато людей. На семінарі було 15 чоловік. Питання втому, чи люди в це не вірять, чи їм просто нецікаво? Що краще, орієнтуватися на економічно грамотних людей? Чи на людей, яким потрібно все детально пояснити?
Як Ви ставитися до цінних паперів? Чи знаєте що таке інститути спільного інвестування? Як вони працюють? Чи погодилися би Ви вкласти свої гроші в інвестиційний фонд?
Как работают инвест фонды знают многие. Например, Элита-Центр.
Из этой истории "люди, яким потрібно все детально пояснити" очень многое узнали о работе инвестиционных фондов.
Наша компанія ще дуже молода, ми тільки недавно отримали ліцензії на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку. Ми співпрацюємо з такими київськими КУА, як Бонум Груп, Міленіум, АРТ-Капітал, Магістр. Як ви розумієте, фондів в даних КУА багато, тому є з чого вибрати.
Скоріше всього саме я буду займатися інвестиційними сертифікатами. Тобто я повинна кожній людині, яка звернеться до нас, дати пораду щодо того куди краще вкласти. Чесно кажучи, трошки переживаю. Для того щоб дати гарну пораду потрібно орієнтуватися у перспективах розвитку галузей, великих підприємст. За два тижня, які я працюю уже багато довідалася, але вивчити все неможливо, і тим більше зразу.
На рахунок, який саме фонд обрати - питання не просте. Якщо Ви ще не були інвестором, то дозвольте Вам нагадати основні правила для інвесторів: не вкладати останніх грошей в інвестиції; ніколи не вкладайте гроші в те, чого не знаєте і для першого разу краще інвестувати у відкриті фонди, оскільки вони є менш ризиковими і є можливість вийти в будь-який час.
Оскільки індекс ПФТС зараз значно просів, то як Ви самі розумієте, для інвестора, який хоче купити це є вигідним. Аналітики прогнозують, що індекс буде рости, питання лише в часі.
Дякую за питання.
З повагою Тетяна.
Шановна Тетяно.
Інвестиційний фонд є інститутом спільного інвестування, тобто інструментом фінансового ринку який, в принципі, призначається для массового користування. Тому головними учасниками цих фондів мають бути люди, які спроможні без особливої шкоди для своєї поточної платіжездатності передати фонду в довірче управління 5-10% свого доходу. Як правило, в перерахунку на місяць, ця сума становить від 100 до 1000 у.о., тобто від 1200 до 12000 (плюс-мінус) у.о. на рік. Для того, щоб такий інвестиційний фонд працював таких учасників має бути порахуйте (150 млн. у.о. поділити на 6,6 тис. у.о. дорівнює 22727 чоловік). Тепер подивіться навколо і скажіть, чи багато в І-Франківську людей не просто здатних, але ще й готових свідомо передати на умовах досить високих ризиків 100 у.е. щомісяця в управління вашому інвестиційному фонду. Да є люди, якіб могли таке зробити, і їх достатньо. Але вони вкладють ці гроші в придбання дорогих авто в кредит та придбання нерухомого майна.
Моя думка така. Наше суспільство ще не готове для масового застосування інвестиційних фондів ані фінасово, ані психологічно. Хочу вірити, що років через п"ять - десять в Україні сформується прошарок суспільства, який зможе без особливої шкоди для своєї поточної платіжездатності довірити в управління інвестиційному фонду 5% свого доходу. Але, до такого рішення суспільство потрібно підготувати. Тому я й кажу, що потрібна тривала, кропітка, часом невдячна роз"яснювальна робота. Успіхів вам в цій роботі.
Дякую за побажання. Оскільки я легко схожуся з людьми і не маю проблем в спілкуванні, то можу з упевненістю сказати що я готова до проведення роз"яснювальних робіт. Стимулом особисто для мене буде те, що я зможу внести свою частку в "підготовку нашого суспільства до нового виду вкладання грошових коштів" :)
На рахунок присутніх на семінарі. Чесно кажучи, серед присутніх 15 людей було: 4 наших працівників; 7 людей, яким було просто цікаво що таке ІФ і лише 4 потенційних інвестора. Як Ви розумієте, картина невтішна.
Тетяно, не переймайтеся.
Як в народі кажуть? Вода камінь точить?
Ще сім-десять років тому в такому становищі були комерційні банки.
Дорогу подалає той, хто йде.
Здравствуйте, Татьяна!
по опыту знаю, что заинтересовать инвесторов-ФизЛиц, это пол дела, следующим шагом нужно объяснить, во что им обойдется вся оформительная часть, подписание договоров, ФМониторинг, открытие счетов ЦБ, а затем еще при желании выйти из Фонда...
Вы не планируете использовать в работе Торговцев в качестве "Управление ЦП"?