НОВИНИ від 18.02.2008


Економічний спад не зачепить керівників компаній

Економічний ринок завжди переживатиме періоди злетів та падінь. Але попри всі прогнози експертів, що американська економіка знаходиться на межі нового спаду, неправильним буде припускати, що попит на керівників найвищого рівня також почне скорочуватися.

Дослідження, проведене мережею бізнес-лідерів ExecuNet, виявило, що рівень зростання попиту на топ-менеджерів у різних сферах та галузях продовжуватиме залишатися стабільним, не зважаючи на економічний спад.

"Аналіз зростання попиту на лідерів у багатьох галузях, включаючи охорону здоров'я, фармацевтику та споживчі галузі, залишається стабільним", — стверджує Марк Андерсон (Mark Anderson), президент ExecuNet.

"На рівні топ-менеджменту, показники ринку кадрів продовжують стабільно зростати. Попит на талановитих топ-менеджерів у галузях, які пов'язані із кредитним забезпеченням, включаючи нерухомість та фінансові сервіси, може дещо скоротитися, але все рівно залишатиметься на доволі високому рівні".

Щорічний рейтинг так званих "гарячих" посад для керівників, цілком передбачувано, очолили спеціалісти з управління ризиками. Таким чином ринок спостерігатиме значне підвищення попиту на генеральних директорів із досвідом роботи у сфері управління ризиками, а також топ-менеджерів, які відповідали за управління ризиками у своїх компаніях. Те ж саме можна сказати і про висококласних фінансових директорів та спеціалістів із інвестиційних стратегій.

"Попит на топ-менеджерів зросте приблизно на 8%. Це не дуже багато, порівняно із попереднім — 2007-им роком. Але все ж — це зростання", — наголошує Андерсон.

За інформацією management-issues.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua