НОВИНИ від 20.02.2008


Менеджери "губляться" у змінах

Менеджери сучасних компаній "губляться" серед широченного переліку високопріоритетних проектів змін. І, як наслідок — нічого так і не змінюють.

Дослідження, проведене консалтинговою компанією Pivotal Resources виявило, що основною причиною, через яку компанії не можуть успішно закінчити більшість проектів змін, є наявність у менеджерів відразу багатьох пріоритетних проектів. Як кажуть у давній приказці — "за двома зайцями поженешся — жодного не впіймаєш".

Попри той факт, що саме проекти змін отримують найвищий пріоритет у багатьох компаніях, майже половина (більше 500 менеджерів-респондентів) із сумом констатують, що подібні проекти рідко досягають поставлених перед ними цілей.

Четверо з десяти менеджерів ствердили, що вони беруть участь у середньому в п'яти проектах змін протягом року. І це при тому, що саме наявність великої кількості проектів "із високим пріоритетом" зазвичай стає основною причиною, через яку жодному із проектів не вдається досягнути поставлених перед ним цілей.

"Здатність бізнесу отримувати максимальну віддачу від інвестицій у зміни — реорганізацію, нові напрямки діяльності, перевизначення процесів, впровадження ІТ-систем, тощо — є однією із ключових навичок у сучасному висококонкурентному глобалізованому середовищі", — відзначає Піт Пенд (Pete Pande), президент та засновник Pivotal Resources.

Дослідження також вказує на те, що менеджери та лідери до сих пір не мають чіткого розуміння цілей своїх інвестицій та не можуть оцінити їхньої результативності. Цікаво й те, що керівники найвищої ланки виявилися вдвічі більш схильними позитивно оцінювати результати проектів змін, ніж їхні підлеглі.

За інформацією management-issues.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua