НОВИНИ від 11.06.2008


Керівники «входять» у справи компанії занадто повільно

Останнім часом стало звичним вважати, що перехід топ-менеджера на нову посаду у компанії може відібрати значну кількість часу. Втім, нове дослідження виявило, що кожен третій керівник, який змінює компанію і кожен п'ятий топ-менеджер, який переходить на вищу посаду в рамках однієї компанії, не здатен досягнути хороших показників ефективності навіть через два роки перебування на ній.

Дослідження, опубліковане Інститутом розвитку лідерства (Institute of Executive Development) та Alexcel Group, яке аналізувало дані, отримані в 18-ти сферах у 11-ти країнах світу, показало, наскільки складною може бути зміна роботи для керівника.

Час, необхідний топ-менеджерові для входження у курс справ у новій компанії, може бути дуже і дуже значним. Приблизно тертина опитаних респондентів наголосила на тому, що таке "входження" віднімає у них шість-дев'ять місяців, а ще чверть респондентів призналася, що такий процес віднімає у них більше дев'яти місяців.

Звикання серед керівників, які просунулися по кар'єрній драбині в межах однієї компанії відбувається швидше. Але й тут процес "входження" у новий посадовий функціонал може відібрати у менеджера від трьох до шести місяців.

Але найгірше те, що кожен п'ятий топ-менеджер (21%) не здатен досягнути перед ним цілей, поставлених компанією, навіть через два роки перебування на посаді.

"Для лідерів та організацій важливо зрозуміти, що внутрішні «просування», які вважаються найбільш безболісними та надійними, також можуть вимагати від керівників часу та зусиль для звикання, — стверджує Патриція Вілер (Patricia Wheeler). — А ще, компаніям не слід забувати, що 20% внутрішніх «просувань» взагалі виявляються неуспішними".

За інформацією management-issues.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua