НОВИНИ від 10.10.2008


Швейцарський IMD очолив рейтинг світових бізнес-шкіл

International Institute for Management Development (IMD) очолив рейтинг найкращих світових бізнес-шкіл за версією Economist Intelligence Unit. Це вперше, коли швейцарська бізнес-школа очолила щорічний рейтинг. І, на що також варто звернути увагу — американські школи, які завжди посідали перші позиції, відступили аж до третього місця. IMD, зайнявши перше місце, відібрала його у першого номера минулорічного рейтингу Chicago Graduate School of Business (яка, в свою чергу, зайняла третю позицію). Іспанська бізнес-школа IESE зайняла друге місце, а Stanford та Dartmouth College's Tuck School of Business замикають п'ятірку найкращих бізнес-шкіл у світі.

Найвищу позицію, яку вдалося відвоювати азійським бізнес-школам, зайняв Hong Kong University of Science and Technology. Йому не вистачило лише одної сходинки, щоб потрапити до десятки найкращих і він зупинився на 11-тій позиції.

Сам же рейтинг найкращих світових бізнес-шкіл за версією Economist Intelligence Unit виглядає так:

Рейтинг full-time MBA-програм (Вересень, 2008)

IMD — одна із найбільш міжнародних бізнес-шкіл у світі. 97% її студентів прибувають на навчання із інших країн. А майже половина з них — з-поза меж Європи. Втім, своє перше місце школа зуміла зайняти насамперед завдяки успішному працевлаштуванню випускників після її закінчення. Студенти IMD відразу після випуску можуть розраховувати на базову зарплатню в районі $130 000 на рік (порівняно із середньою базовою, яку вони отримували до університету — $79 000).

Цей рік виявився по-справжньому знаковим для більшості МВА-програм, а середні зарплати студентів сягнули свого найвищого значення. Так, випускники Columbia Business School у Нью-Йорку досягнули середньої зарплатні $107 000, а випускники London Business School — $120 000. Але, зважаючи на економічну та банківську кризу, яка сьогодні поширюється світом, можна очікувати, що надалі рівні зарплат випускників МВА будуть скорочуватися.

Рейтинг бізнес-шкіл за категоріями (Вересень, 2008)

За інформацією Economist.com.


  ВСІ НОВИНИМЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2023, Management.com.ua