НОВИНИ від 25.02.2009


Кожна друга українська компанія скорочує персонал

Майже половина українських компаній (47%) удалися або ще вдадуться до скорочення персоналу, намагаючись скоротити свої витрати. Такі дані представлені в дослідженні аудиторської компанії Ernst & Yang.

Як повідомляє портал Delo.ua, у такий спосіб компанії мають намір скоротити 21% своїх витрат. Більше третини опитаних фірм зменшують витрати шляхом скорочення зарплат співробітників (35%), що дасть їм можливість скоротити 25% витрат.

Серед інших способів зменшити витрати дослідники називають скорочення адміністративних витрат. У такий спосіб мають намір заощаджувати 80% опитаних компаній. Домовляються про кращі умови з орендодавцями або власниками нерухомості 57% респондентів. А 51% скорочують витрати, підвищуючи ефективність операційної діяльності.

Закривати і продавати неприбуткові напрямки готові тільки 18% і 6% опитаних відповідно.

У дослідженні взяли участь 107 компаній, що працюють в Україні у різних галузях. Серед них 18% компаній належать до українського бізнесу, 82% — іноземні компанії, що працюють в Україні. 50% опитаних — представники малого бізнесу (до 200 співробітників), 27% — середні компанії (від 200 до 1000 співробітників), 23% — великий бізнес (більше 1000 співробітників).comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua