НОВИНИ від 21.01.2010


Глобальні витрати в IT-секторі у 2010-му виростуть на 8,1%

Витрати на інформаційні технології (IT) у 2010-му році в глобальному масштабі збільшаться на 8,1% після падіння на 8,9% у 2009-му. Такий прогноз обнародувала американська дослідницька організація Forrester Research.

Відповідно до підрахунків експертів, загальний обсяг ринків комп'ютерного встаткування й програмного забезпечення, які й складають IT-сектор, у 2010-му році перевищить $1,6 трлн.

На думку аналітиків, світові витрати на програмне забезпечення збільшаться на 9,7%, а на закупівлю комп'ютерного встаткування — на 8,2%. Витрати на засоби зв'язку в усьому світі підскочать на 7,6% у порівнянні з 2009-им роком, уважають експерти Forrester Research.

Найбільший ріст в IT-секторі, як очікується, відбудеться в країнах Західної й Центральної Європи — він складе 11,2% у доларовому еквіваленті. Цьому частково буде сприяти зниження курсу долара до євро, відзначається в повідомленні. Ріст у Східній Європі буде відносно слабким (2,4%). Такі ж показники в 2010-му році будуть у країнах Африки й Близького Сходу. При цьому в Азіатсько-тихоокеанському регіоні темпи росту будуть на рівні 7,8%, у країнах Латинської Америки — 7,7%. У той же час, у США, на найбільшому IT-ринку світу, витрати в 2010-му збільшаться на 6,6%, до $568 млрд.

За інформацією BFM.ru


  ВСІ НОВИНИМЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2023, Management.com.ua