НОВИНИ від 10.02.2010


Cтворення тимчасових посад — один з основних індикаторів у сфері працевлаштування

Відповідно до останніх даних, опублікованих Bureau of Labor Statistics, всього за один місяць кількість тимчасових допоміжних посад збільшилася на 2,5%. І хоча більшість галузей продовжують скорочувати кількість працівників, тимчасові допоміжні сервіси — чи не єдина сфера, в якій спостерігається доволі відчутне зростання.

"Компанії не поспішають наймати нових співробітників, поки вони не переконаються, що економічна криза пішла на спад і робити це безпечно. Саме тому вони віддають перевагу отримувати необхідну робочу силу, користуючись послугами спеціальних компаній, аутсорсингу, — пояснює Річард Волквіст (Richard Wahlquist), президент American Staffing Association. — Втім, оскільки попит на такі сервіси є індикатором загального зростання попиту на робочу силу, ми можемо очікувати, що невдовзі ситуація зрушить з місця і в інших галузях".

Загалом же, за грудень 2009-го року кількість нових створених тимчасових посад була більшою, ніж за будь-який відповідний період попередніх 20-ти років.

Дослідження American Staffing Association переконливо доводять, що створення тимчасових посад — це один з основних індикаторів у сфері працевлаштування, який вказує на відновлення, особливо, коли світова економіка починає виходити з кризи.

За інформацією Chief Learning Officer.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua