НОВИНИ від 18.03.2010


Як лідери впливають на задоволеність співробітників?

Дослідження, проведене Kenexa Research Institute (KRI), оцінило ставлення співробітників до своїх лідерів та команд управлінців. За його даними, команда топ-менеджерів має надзвичайно значний вплив на ставлення співробітників до компанії та рівень їхньої мотивації, що проявляється як у прибутку компанії, так і у поверненні інвестицій.

Останні результати вказують на те, що глобальний рейтинг ефективності топ-менеджерів складає 51%. Працівники Індії (69%), Бразилії (59%) та США (54%) звітують про найвищий рівень управлінської ефективності, тоді як найнижчий показник (33%) можна спостерігати у Японії.

Оцінка підлеглими власних топ-менеджерів в основному базувалася на тому, наскільки останні зуміли заслужити їхню довіру та вселити впевненість щодо подальшої долі компанії через свої дії та комунікацію. Вони підтримують поінформованість співробітників на високому рівні вказуючи на напрямок розвитку компанії.

Працівники у США вважають своїх лідерів ефективними, оскільки до управлінців там виробилося традиційно довірливе ставлення. Лідери зазвичай демонструють важливість таких категорій, як якість та постійне вдосконалення.

До того ж, працівники, які позитивно ставляться до своїх лідерів, показують куди вище бажання продовжувати співпрацю із компанією і набагато вищий рівень мотивації. Такі співробітники впевнені у майбутньому власної організації і готові докладати усіх зусиль для того, щоб зробити його кращим.

"Результати дослідження ще раз переконливо доводять важливість комунікації між топ-менеджерами та їхніми підлеглими. Саме такий зв'язок може забезпечити компанії конкурентоспроможність у довгостроковому розрізі", — наголошує Джек Вілі (Jack Wiley), виконавчий директор Kenexa Research Institute.

За інформацією Chief Learning Officer.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua