НОВИНИ від 23.04.2010


Роботодавці планують зберегти зміни щодо пенсій, зроблені під час економічного спаду

Більшість роботодавців, які вносили зміни у пенсійне планування у відповідь на економічну кризу, планують зберегти ці зміни і в 2010-му році. Такі результати дослідження, проведеного компанією Buck Consultants.

Опитування "Зміни в пенсійному плануванні в період економічної непевності" (Retirement Plan Changes in a Period of Economic Uncertainty) оцінювало дії, які здійснювалися роботодавцями протягом 2009-го, а також їхні плани у випадку покращення економічної обстановки. Результати показують, що 77% роботодавців із традиційними пенсійними пакетами та 52% роботодавців з іншими пенсійними пакетами не будуть відмовлятися від змін, які здійснювалися під час економічної кризи. Дослідження аналізувало відповіді близько 200 організацій у різних сферах діяльності.

"Економічна криза мала дуже значний вплив на пенсійне планування, яке спонсорувалося безпосередньо роботодавцями", — пояснює Тамара Шелтон (Tamara Shelton), виконавчий директор пенсійної практики у Buck Consultants.

У відповідь на економічний спад найбільш звичною реакцією роботодавців було прагнення "заморозити" бонуси працівників на їхньому поточному рівні, а також закрити план для нових працівників.

Більше 40% респондентів дослідження відзначають, що за час економічної кризи їхній компенсаційний план втратив більше 20% своєї цінності.

За інформацією Chief Learning Officer.


  ВСІ НОВИНИМЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2023, Management.com.ua